Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól tettem hogy nem jöttem...

Jól tettem hogy nem jöttem össze egy olyan lánnyal aki a szakítás után 2 évvel is csak az exére tud gondolni holott az a kapcsolatuk alatt fűvel fával megcsalta? A lány tud mindenről azért szakítottak

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
I G E N
2014. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lyukas Fasírt válasza:
A lány még az exébe szerelmes, tehát lehet, hogy téged is szeretett volna, de nem szerelemmel. Viszont az is lehet, hogy "átszeretett" volna a srácból beléd.
2014. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez kevés infó a döntéshez.


Én személy szerint elindultam volna vele egy laza kapcsolattal, amiben senki nem kötelezi el még magát teljesen a másik mellett, de törődtök egymással, szexeltek stb. Ha jól működnek a dolgok, de ő még mindig le van ragadva az exnél, akkor ekkor még fájdalommentesen szakítani lehet vele, megmondani, hogy ez nem pálya.


Viszont van rá esély, hogy leesik neki a tantusz, hogy itt van valaki, aki őt megbecsüli, szereti és megadja neki, amire vágyik, akkor nyilván lehet tovább is lépni vele.

2014. okt. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!