Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem jön sosem össze ez?...

Miért nem jön sosem össze ez? (bátortalanság ismerkedésben)

Figyelt kérdés

tetszik egy lány élőben.. de nem mertem megszólítani..

majd facebookon már kapcsolatban volt.. pont aznap akartam elhivni randira.. (igen, mikorra összeszedtem egy kis bátorságom, történt ez, hogy kirakta h kapcsolatban van)


megírtam neki chaten, hogy tetszik nekem..

beszélgettünk erről. mondja h neki barátja van, de pár nap mulva levette az adatlapjáról, hogy kapcsolatban.

1. ezt miért tette?

2. hogy próbáljam meg felszedni (akárkit) ha én magam sem vagyok külsőleg egy előnyös kinézetű pasi?

igen, annyira rondának érzem magam sok elutasitás miatt, hogy kb ugy vok vele jobban járnak nélkülem..

magam mellett nem tudnék lány elképzelni.. de szeretnék már egy kapcsolatot..

vagy akkor sose legyen csak ne fájjon..



2015. febr. 28. 13:24
 1/7 CptTomato ***** válasza:

Nem fog segíteni amit most mondok, viszont ártani se fog:


Felesleges ilyesmin görcsölni, senkit nem érdekel ha van egy kis lámpa lázad és hebegsz habogsz az elején.

Sőt egyesek egyenesen cukinak is tartják....


Önbizalom növelésre pedig saját módszert kell találnod mert mindenkiben másból fakad.

2015. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szorongok, de egy kis pia segít feloldódni :)
2015. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy jár-e még a sráccal. Ha nem akkor valószínű azért vette le az adatlapjáról. Lehet nem jöttek össze a dolgok a másik fiúval.


Tudom, hogy nehéz és bátortalan vagy, mert nem akarod elszúrni a dolgot. Illetve nem akarsz csalódni egy újabb visszautasítástól. De ha nem próbálkozol akkor tényleg semmi nem fog történni. Lehet, hogy a sokadik nekifutásra fog sikerülni. De akkor sikerült, megcsináltad!


Persze szemtől-szembe nehezebb megnyilvánulni, de hidd el mindenki jobban szereti. Te is szívesebben beszélgetsz élőbe más emberekkel. És tényleg nem gond, hogy az elején zavarba vagy. A többedik beszélgetés után hidd el menni fog! Ne aggódj próbáld meg! Bátorság!

2015. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de másoknak egyből mindenki összejön (jobb külsejűeknek) .

odamenni is félek hozzá.

mitől legyek biztos abban, hogy összejön ez?

2015. febr. 28. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyeld a reakcióit ,ha pl: ránézel,és mosolyog akkor menj oda hozzá
2015. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell túlmisztifikálni.

Rágd át magad az egészen. Mitől félsz pontosan? Miért félsz attól? Hogy tudnál lazítani ezen? Miért utasítana el ha elutasít? Azon tudsz-e változtatni? Ha nem akkor másoknak hogy is működik ez?

Kifejezetten antipatikus és ronda, igénytelen fiúknak is van párjuk. Te, lefogadom csillag vagy hozzájuk képest. Na akkor miért alakul ez így?

Javaslom, hogy vedd számba, mit nyerhetsz egy-egy lánnyal és mit veszíthetsz azzal, ha netán nem jönne össze!

Én úgy odamegyek bárkihez, hogy csak na. Bánja a büdös franc, hogy mi lesz a vége. Kinevetnének? Kibeszélnének? Dehogy. Max 10 percig. Aztán felejtős. És ! A lánynak lett egy jó napja, mert bepróbálkoztak nála és utána már csak arra fog emlékezni, hogy tetszik neked. És nem arra, hogy mekkora gáz vagy.

2015. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hany eves
2015. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!