Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor csak nem mer lépni,...

Ilyenkor csak nem mer lépni, vagy félreértettem valamit?

Figyelt kérdés

Már két hónapja az van, hogy a nekem tetsző srác sokszor végigkövet a tekintetével, mikor elmegyek a folyosón, ha néha elmegyünk egymás mellett, a szemembe néz (egyszer még olyan eset is volt, hogy a barátnőm oldalán ment el, és akkor is az én szemembe nézett). Viszont ez nem mindig van így, sőt, azon is csodálkozom, hogy miközben távolról engem/felém néz, az arca nem rebben. Írták itt sokan (más kérdéseknél), hogy az lenne a jó jel, ha legalább elmosolyodna, de nála semmi. Egyszer talán megmosolyogta a sapkám, miközben felvettem - vagy azt találta aranyosnak, vagy a mellette álló haverja nyögött be neki valamit, amin nevetett, de felém nézett akkor is.


Van pár közös ismerősünk a fiúval, de még sosem beszéltünk. Én túl félénk vagyok őt leszólítani, és ilyen ősrégi "cselekhez" sem folyamodnék, hogy mondjuk leejteni a könyveimet, hogy segítsen összeszedni őket, direkt nekimenni a folyosón, etc. Fiúk, ti ilyenkor csak random bámészkodtok, vagy be is jön a lány, akit ennyiszer néztek, de nem mertek odamenni hozzá? (Nem tartom magam valami szép, különleges külsejű lánynak, inkább átlagos a kinézetem. Ezért csodálkoznék, ha valóban tetszenék neki.)



2014. jan. 17. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen jó ilyeneket olvasni és röhögni az ilyen lányokon,hogy csak várnak és várnak és várnak.
2014. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ilyen lány nekem is van suliba akit nézek, nagyon bejön de nem megyek oda hozzá. Szimplán csak tetszik. Szerintem te is bejössz neki. Na meg ha odamész hozzá nem lesz semmi. Legfeljebb elküld aztán ennyi. Nem nagy dolog. De legalább megpróbáltad :)
2014. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Milyen rossz az ilyet olvasni egy olyan fiúként, aki szintén félénk és csak vár és vár és vár...
2014. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1: Milyen jó röhögni az olyan kommentelőkön, akiknek fogalma nincs, hogy az ilyen lányok hány fiúhoz mentek már oda kezdeményezni, és ballagtak el egy visszautasítással. :)


#2: Sajnos én nem kifejezetten merek odamenni hozzá, ha azt tekintjük, hogy mindig körülveszi őt valaki, plusz nem ismerem őt, így egy közös témát sem tudnék felhozni. :/

2014. jan. 17. 17:55
 5/14 anonim ***** válasza:

"... plusz nem ismerem őt, így egy közös témát sem tudnék felhozni..."


Egy iskolába/folyosóra jártok nem? De.

2014. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5: Szerintem enyhén hülyének nézne, ha például azzal állnék elő, hogy "mennyire felfrissítő érzés ezen a folyosón átjárni, mintha minden egyes alkalommal új emberré lennék!", nem? :D Köszi a poént, de inkább maradnék a komolyabb válaszoknál, ha nem gond. :)
2014. jan. 17. 19:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Na kérdező,hány lány ment oda fiúkhoz és ballagtak vissza visszautasítással?
2014. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7: Nem azt írtam, amire te rákérdeztél, és nem számoltam meg, hogy a világon hány lány kezdeményezett fiúknál. Szövegértés ötös. És ha már az én feltett kérdésemre nem tudsz érdemleges választ adni, akkor inkább menj, és szórakoztass mást a társaságoddal. Kösz. :)
2014. jan. 17. 21:22
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Hát én még nem láttam lányt kezdeményezni, szóval inkább ne is szólj. Jogosan van elegünk a lányokból. Akárhányszor kezdeményezünk mi átlagos meg ronda fiúk, folyton csak a megalázást kapjuk, legalább emberként bánnátok velünk. Jó van ritka kivétel, de a legtöbb lány ritka aljas módon bánik a kezdeményezni merő rendes fiúkkal.
2014. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fiú is kapott már ilyen csúnya megalázást, azért nem mer kezdeményezni. Na látod, ha nem lennétek ti lányok ilyen gonoszak, akkor nem csak bunkó szexre hajtó fiúk kezdeményeznének nálatok. De hát nektek úgyis a rossz páwa vakarcsok kellenek úgyis meg a homár swag gyerekek. -.-
2014. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!