Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor csak nem mer lépni,...

Ilyenkor csak nem mer lépni, vagy félreértettem valamit?

Figyelt kérdés

Már két hónapja az van, hogy a nekem tetsző srác sokszor végigkövet a tekintetével, mikor elmegyek a folyosón, ha néha elmegyünk egymás mellett, a szemembe néz (egyszer még olyan eset is volt, hogy a barátnőm oldalán ment el, és akkor is az én szemembe nézett). Viszont ez nem mindig van így, sőt, azon is csodálkozom, hogy miközben távolról engem/felém néz, az arca nem rebben. Írták itt sokan (más kérdéseknél), hogy az lenne a jó jel, ha legalább elmosolyodna, de nála semmi. Egyszer talán megmosolyogta a sapkám, miközben felvettem - vagy azt találta aranyosnak, vagy a mellette álló haverja nyögött be neki valamit, amin nevetett, de felém nézett akkor is.


Van pár közös ismerősünk a fiúval, de még sosem beszéltünk. Én túl félénk vagyok őt leszólítani, és ilyen ősrégi "cselekhez" sem folyamodnék, hogy mondjuk leejteni a könyveimet, hogy segítsen összeszedni őket, direkt nekimenni a folyosón, etc. Fiúk, ti ilyenkor csak random bámészkodtok, vagy be is jön a lány, akit ennyiszer néztek, de nem mertek odamenni hozzá? (Nem tartom magam valami szép, különleges külsejű lánynak, inkább átlagos a kinézetem. Ezért csodálkoznék, ha valóban tetszenék neki.)



2014. jan. 17. 17:24
1 2
 11/14 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#9: Az egy dolog, hogy TE nem láttál. Attól még élünk és létezünk, úgyhogy igenis szólok. :) Én speciel az utóbbi másfél évben kétszer is kezdeményeztem, de még régebben is volt egy-kettő ilyen eset. Ha a kinézetedre fogod, az nem mentség, mert az egyik srác, akinél én kezdeményeztem, és én hívtam el kétszer is randiféleségre, pattanásos, szemüveges és nem valami helyes volt. Szóval ez csak kifogás nálatok. Vagy csak formás fenekű, nagy mellű plázacicákkal akarsz kezdeni, és nem a lányok csendesebb, intelligensebb, nem feltűnőbb részével...


#10: Köszi az általánosítást, ezt a #9-esnek szánt válaszomból adódva nem veszem magamra. :)

2014. jan. 17. 22:49
 13/14 anonim válasza:
100%
9 es 10 valaszolo szerintem ezt mind a ket fel igy erzi mert sajnos tenyleg sok a bunko pasi es a bunko csaj is... en is kezdemenyeztem mar pasiknal de olyankor mindig en szivtam es sajnos tul sokszor elofordult igy mar en sem merek kezdeni
2014. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Na, lett valami?
2016. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!