Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor miért nem keres? Mi...

Kiss Erna kérdése:

Ilyenkor miért nem keres? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Az egyik évfolyamtársammal másodjára találkoztuk "direkt" módon, iskolán kívül. Csak sétáltunk, beszélgettünk általános dolgokról, de főleg a vizsgákról, suliról. A csoporttársak, és én is észrevettem azt, hogy közöttünk kölcsönös a szimpátia, és, hogy a pasi úgymond nem csak barátságot akar. A 2. találkozó végén adott 2 puszit arcomra, és ennyi (az elsőn még ennyi sem volt). Én még aznap ráírtam facebookon (lehet, hogy nem kellett volna), beszéltünk pár sort, de azóta semmi, nem ír, nem hív és ez már a 3. nap.Tudom, hogy így ismeretlenül erre nehéz válaszolni, de valamelyikőtök hátha járt már hasonló cipőben, és jobban belelát, mint én. Szerintetek van még esély arra, hogy érdeklem őt? Legközelebb 1 hét múlva találkozunk (nem beszéltük meg), szívem szerint írnék neki valamit, de lehet, hogy nem kellene. Nem akarom elszúrni, ő is nagyon szimpi nekem. Szerintetek mit tegyek? Lehet, hogy kissé zavarosra sikerült a leírás, elnézést a hibákért. Köszönöm szépen a segítséget! 20/L
2014. jan. 11. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolkodj egyetemista lány....

Ez bevett módszer hogy nem keres, érdekled, csak kivárja a megfelelő pillanatot.

2014. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PearlDiver ***** válasza:
Ha másodjára már puszit adott azt én előrelépésnek értékelem :) ne légy türelmetlen, ő most lehet hogy épp azon töpreng hogy mit írjon. Mennyire tapasztalt a srác?
2014. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtök válaszát, bár Nektek lenne igazatok! Őszintén megmondom, hogy nem tudom mennyire "tapasztalt", de szerintem nem túlságosan. Még egyszer köszönöm, hogy leírtátok a véleményeteket! :)
2014. jan. 11. 14:30
 4/6 A kérdező kommentje:
továbbra sem keres, pedig látom, hogy fent van facebookon, innentől szerintem felejtős. :( :)
2014. jan. 12. 10:37
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Ha viszont nem tapasztalt, akkor ne tarts attól hogy te írj rá! Lehet hogy csak egy kis biztatás kell neki, és talán ő is attól tart hogy tolakodásnak érzed, ha rádír.

Ha 3 próbálkozás után sem veszi át a kezdeményezést, akkor már gyanús hogy piskóta a csávó.

2014. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, ma találkoztunk a suliban, de rám sem nézett, ott állt mellettem, beszélt a barátaimmal, de rám feltűnően, direkt módon nem is nézett és nem is szólt. Nos, erre én már tényleg nem tudok mit mondani, egyszerűen ötletem sincs, hogy mit szúrhattam el ennyire, de megpróbálok nem keseregni, hátha végre találok már egy "megfelelő" pasit. :( :)
2014. jan. 17. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!