Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhetett most ilyenkor?

Mi történhetett most ilyenkor?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 31 naposak átlagban. A menstruációm 6. napján voltunk együtt. A 7. és a 8. napon érztem a jobb petefészkemben a feszítő fájdalmat, mint ovu-kor, csak korainak gondoltam az érzést. A 9. napra elmúlt ez a fájás és azóta mindjárt megjön érzésem van. Ma a 13. napon vagyok. Ez mi a bánattól lehet? Extra vagy korai peteérésem lehetett? Hallottam olyat, hogy egy együttlét is kiválthatja. A hőmet nem vezetem. A cicim nem feszül, nem fáj, csak a hasam görcsölget, mint mesi előtt, de addig még van legalább 3 hét. Volt valakinek hasonló?
2012. márc. 7. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy most korábban volt. Ha így van, akkor elvben kb. 9 nap múlva már meg kell jönnie, vagy mivel voltatok együtt előtte, teherbe is eshettél. Nemsokára kiderül.
2012. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell megjönnie 9 nap múlva. Sztem valószínűbb, hogy teherbe estél. Mindjárt megjön érzés viszont terhességnél nem jön három nap alatt. Még be sem ágyazódott, cicid is csak később feszül majd.
2012. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben a mindjárt megjön érzés elmúlt. Lehet az még az ovu miatt volt, mert normál uvu esetén is szokott lenni kis mensis görcsöm. Gyakorlatilag most semmit nem érzek. Ha normál időben lenne az ovum, az kb. 12-én lenne. Egyelőre újabb ovus tünetem nincs. Majd meglátjuk, mi lesz belőle:)))) Köszönöm a válaszokat:)
2012. márc. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!