Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Másfél hónapja találkozgatom...

Másfél hónapja találkozgatom 1 fiúval. Ő akarta igazán, én nem. Az első 5-6 randi jól sikerült, lelkes volt, aztán én lettem a lelkesebb. ő kevésbé. Az utóbbi 3 hétben 2x találkoztunk . Szerintetek hagyjam és ne pazaroljam rá az időm?

Figyelt kérdés
Amikor rákérdeztem,azt mondta komolyan gondolja a dolgot, és hiányzom. De akkor hogy bír ki akár másfél hetet is nélkülem?Távolság szinte nincs..Pl. megbeszélünk 1 találkát, ő hív aznap,nem veszem fel,mert nem tudom, fél óra múlva ír,mivel nem ért el, más programot szervezett aznapra és hasonlók.úgy érzem, h kifogásokat keres, nem töri magát igazán és nem vágyik annyira a társaságomra.
2015. febr. 25. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

en is igy venném le, ahogy te, meg még sokan szerintem.

de most belegondoltam a helyzetbe, végülis, próbálkozhatott volna többször is hogy elérjen, meg SMS-t is kuldhetett vna, de az nem para h mas programot szervezett. inkabb az mondom, hogy csak egyszer hivott

3 hét alatt a 2xi tali az szegényes...

2015. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt ilyen távolról nulla belelátással megállapítani… Lehet igen, lehet nem.

Nekem több ilyen is volt a legtöbből tényleg nem lett semmi, de barátnőmmel is így volt azóta is együtt vagyunk. Az elején volt egy időszak ugyanígy amikor ritkán tudtunk találkozni és ugyanígy ő pakolta távolabbi időpontokra, később kiderült hogy tényleg bonyolult volt a helyzet, sőt én már egy éve tetszetem neki és nagyon örült neki hogy találkozgatunk és nagyon akart is… azóta együtt élünk egy 5 éves kapcsolatban. Közben én sem értettem, kezdtem lemondani a kapcsolatról mert már előtte is volt ilyen tapasztalatom és mindig csak negatív. Szerintem ne vedd biztosra, de adj egy kis időt a dolognak.

2015. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálatok utólag kiderült ezek szerint,hogy volt oka eltologatni a találkozást, de nála minden sms abban merül ki,hogy fáradt, vagy hasonló bagatell, lezáró dolgokból.Ő kezdeményezett és egy férfitől elvárható, hogy legalább az elején tegyen a meghódításért ,vagy picit udvaroljon.De lehet én tévedek és ma már nem így működnek ezek a dolgok sajnos. :(
2015. febr. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!