Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak spontán suli után?

Csak spontán suli után?

Figyelt kérdés
Egy iskolába járok az áhított lánnyal. Szeretnék közeledni felé. Nem ismerem nagyon, csak tudom a nevét, néha beszélgetünk. Arra gondoltam, hogy egyik nap elkapom suli után és megmondom neki, hogy megszeretném ismerni és, hogy van-e kedve sétálni egyet velem. Szerintetek jó ötlet? Tanácsokat elfogadok! Ti hogyan csinálnátok? Ő 16 , én 17 éves vagyok. Nincs nagyon tapasztalatom (még csak kétszer csináltam ilyet).

2015. febr. 24. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

"elkapom suli után"


Ez kicsit ijesztő...

2015. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aha! Ez jó ötlet! Vagy kíserd haza, v a buszmegállóig és addig is kicsit ismerkedj vele, mert sztem így rögtön nem fog elmenni veled randira...
2015. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na végre valaki,akinek konkrét elképzelése van egy lány megszerzését illetően(ami konkrétan jó),és elég bátor hozzá hogy megvalósítsa.KÖSZÖNÖM!!

Tehát az ötlet remek,és csináld ahogy írtad,lazán. Nem kaphatsz rossz választ :))

2015. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

először azt hittem h az lesz h csak spontán suli után elkapod egy szexre

na mindegy :)

am jó ötlet :)

2015. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez az elkapom dolog mindenkinek nagyon tetszik! :)
2015. febr. 24. 20:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha érdekel valakit: sétáltunk egy nagyot, ami alatt még jobban megtetszett. Megmondtam neki, hogy szívesen találkoznék még vele, és elhívtam egy következő randira, amire hatalmas vigyor keretében igent mondott. Úgy érzem alakul a dolog.
2015. febr. 25. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet! :)
2015. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú ez dejóóóó. Gratulálok. :)
2015. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!