Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Biszexuális lennék? F

Biszexuális lennék? F

Figyelt kérdés

Fiatal fiú vagyok.


Alapjáraton a lányok tetszenek, de valamiért gyakran érzem úgy, hogy egy kapcsolatban inkább "én lennék a lány". Termetileg sem vagyok férfias (ezen próbálok/próbáltam változtatni, de sehogy sem leszek az az igazi férfias alkat).


A fiúk szexuálisan érdekelnek, de ott is inkább a passzív szerep izgat.

Igazából lelkileg sincs semmi bajom a fiúkkal..



A valóságban nem nézek meg egy fiút. Tehát, ha meglátok egy fiút nem rögtön az jut eszembe, hogy hogy hajthatnék rá. Igazából a valóságban egy fiú nem tud megfogni... Tehát, kb. bárkivel eltudok fantáziálni (akár a környezetemből is), de ennyi.


2015. febr. 21. 13:50
 1/3 anonim válasza:
ugyanezt érzem én is...bár én nem tapasztaltam, hogy egy lánnyal való kapcsolatban "én lennék a lány"...de a többi passzol
2015. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A farkad megadja a választ.


Ha általában feláll nőkre és férfiakra is egyaránt, akkor biszexuális vagy.

2015. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem passz. De inkább tartom valószínűnek, hogy bi vagy mint, hogy heteró vagy esetleg meleg.


A legjobb próba az amit a #2 ír. Ha találkozol egy neked tetsző lánnyal vagy éppen fiúval és megpróbál hozzád közeledni és esetleg feláll a nemi szerved mind a kettőre akkor biztos, hogy biszex vagy.

2015. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!