Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, ha úgy érzem,...

Normális, ha úgy érzem, többet sosem lennék képes kapcsolatra?

Figyelt kérdés

21 vagyok, az első kapcsolatom 2 éve tart, de a végét járja. Úgy érzem, ha szakítunk, sosem lennék képes új kapcsolatra. Ez normális?


Nem az érzelmek miatt, meg nem a jelenlegi kapcsolatom miatt, hanem mert úgy érzem, ez nem nekem való.


2015. febr. 20. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, szerintem normális.
2015. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt valószínűleg addig érzed így, míg nem jön az életedbe valaki, aki kiszakít a saját világodból. Én is gyűlölöm az egész elmúlt kapcsolataimat, borzasztó sokat áldoztam fel értük minden szempontból, de hiába érzem azt, hogy most tökéletesen jól megvagyok, nincs szükségem senkire, még a szexre sem vágyom, nem merem kijelenteni azt, hogy soha nem fog jönni egy olyan nő, akiért hirtelen meg akarjam változtatni a hozzáállásomat a kapcsolatokhoz.
2015. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajna az egyetlen személy, akivel még valaha valamit el tudtam volna képzelni, már nem beszél velem, így nem tudom, lesz e valaha valaki más
2015. febr. 20. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
21 évesen még kár keseregni, van még bőven időd mindenre! Fel a fejjel! Én kb. 10 évig szerettem valakit, akit nem kellett volna, közel 1 évet nyűglődtem, mire újra fülig szerelmes nem lettem. Pedig már feladtam, de belebotlottam! Igaz aztán ő meg tönkretett, de nem búsulok, van még időm, ha már nem is sok...
2015. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Ez nem úgy hangzik, mintha nem búsulnál...
2015. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21 évesen, egy 2 éves kapcsolat után? Ugyan már! El fog múlni.


15 éves kapcsolat (becsapás, megcsalás, kifosztás) után kb. 3 évig képtelen voltam kapcsolatra. Most már van egy több mint egy éves és tombol a szerelem ;-)

2015. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Félsz az ismeretlentől....ennyi.

Nem tudod mi vár Rád ezért be vagy rezelve.....ne aggódj, simán túl fogod élni és egy tapasztaltabb érett Nő válik belőled.

37F

2015. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sokan éreznek így, de amint ők is túl akarnak lenni rajta, akkor észre fognak venni mást is.
2015. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!