Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg lennék? Biszexuális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lennék? Biszexuális? Vagy csak szimplán hülye?

Figyelt kérdés

10ből 7x fiukról fantáziálok, hogy milyen is lenne egy fiuval, esetleg egy olyan helyzetben mint a "bondange" videókon stb..

de tudom magamról, hogy nem tudnám megtenni, mert "gyakorlatban" írtózom a meleg dolgoktól..

lányokat szeretem, fiukról csak fantáziálok.. de lányal se voltam még együt =\'S

most mi van velem?


/fiu vok/


2009. jún. 2. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy?Mmint kamasz?Akkor tök normális.Amúgy is,nem szégyen ha más vagy legalábbis szerintem:)Én hetero vagyok,de szeretem a meleg srácokat,olyan édesek.Én meg smároltam már lánnyal és?Attól nem lettem leszbia:D
2009. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bóna Barbara ***** válasza:
100%

ez csak fantázia, ahogy mondod:D:D

álmodozol, ahogy írod xD

kicsit legyél magabiztosabb, arra buknak a csajok, de mikor kettesben vagytok legyél érzékeny mací:D ez tuti bejön;)

15/L

2009. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nme írtad,hogy hányéves vagy,de gondolom,hogy nagyon fiatal.Természetes,hogy fantáziálsz,de nem kellene pronófilmeket nézned.Azok csak rossz irányba viszik a fantáziád.Keress magadnak barátnőt,akivel elbeszélgethetsz.stb.Nem kell feltétlenül lefeküdnöd vele,várd ki,hogy alakul a barátságotok.

Nem vagy hülye,csak még fiatal.

2009. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

15 vok =)

nem vok már olyan pici ^^

a magabiztosság hiányzik belőlem.. most tanulok tovább, már eldöntöttem, hogy az új osztályom elött magabiztosabb leszek..

barátnőt még nem találtam soha :S.. nem járok még a városba, nem találkozom "új lányokkal" csak a régi haverok..

2009. jún. 2. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
a hajlam megvan benned, de pár év múlva szerintem kinövöd!
2009. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

remélem =) nem szeretnék homár lenni :P

köszi a válaszokat

2009. jún. 2. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de ha meleg azt nem fogja "kinőni"

Ez nem megfázás vagy ilyesmi...ha meleg akkor egész életében az lesz, ami egyértelmű szívás, de ez van.

De ha meleg vagy, akkor sem kell elkeseredned, nem olyan rossz az...

17/F jah és én is meleg vagyok XD

2009. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy meleg lennél, azt általában ha pont ebben a korban jön elő fiúknál, már tudják, hogy azok.:)

Ha továbbra is ott motoszkál a fejedben, és nem próbálod ki élesben, akkor legfeljebb egy hármas során biztosan megtudod később, hogy mi a helyzet veled.



Én meg néha pasikról fantáziálok, pedig leszbikus vagyok... (igaz, 15 évesen kizárólag lányokról álmodoztam, de akkor még nem tulajdonítottam ennek jelentőséget. Egy volt osztálytársam kapcsán ki is derült, hogy nem is kell.)

2009. jún. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A fantáziálásból még nem tudhatod biztosan, de semmiképp se görcsölj rajta: ha csak puszta kíváncsiság, idővel el fog múlni, ha komolyabb, akkor erősebb lesz és már tettrekészséggel is fog párosulni. Szóval csak lazán, ne fojtsd el, abból semmi jó sem származott még, de ne is problémázz miatta. (hetero lány véleménye, szóval nem tapasztalat)
2009. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!