Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A három közül Nektek melyik...

A három közül Nektek melyik jön be? Véleményt is lehet róluk. Bár az elsőnek szerintem nem jó a stílusa?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2015. febr. 19. 20:01
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
nekem nem igazán jön be a 1. és a 3. de a 2.szép és aranyosnak tűnik :)
2015. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

1-es

Van egy kis vöröses beütése, ha jól látom. Nálam ez eleve plusz pont. :D

Szerintem a kötött felsővel/ellenére is nőiesen telt alakja van. Szeretem, ha egy csaj nőiesen telt, és ő is ilyen szerintem.

Ízlések és pofonok, nálam ezzel az értékeléssel az 1-es.

2015. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Csak az 1-es néz ki jól. Oké, a kardigán felejtős rajta, de nagyon szép lányka.

A 2-es nózihercegnőnek igazi, jófajta tufa orra van. De legalább homokóra alkat... mármint a feje.

A 3-ast kár volt megnéznem, rosszat fogok álmodni. Hosszú fejű, gülüszemű lidércke. Meg nyilván mikor az orrot osztogatták ő is kétszer, vagy háromszor állt sorban.

2015. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Be mered írni, hogy melyik három GYK-s lányról szereztél képet?
2015. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Az első valahogy olyan cuki.

A másodikról jobb lenne egy kevésbé vakuzott kép, így nem lehet megállapítani, hogy tényleg szép-e vagy csak meg van csinálva egy vödör sminkkel.

A harmadik meg egy sztenderd plázapcsa.

2015. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Itt van a másodikról másik kép [link]
2015. febr. 19. 20:29
 27/35 anonim válasza:

Szóval összeültetek egy esti dumcsira és unatkoztok... értjük.

Mind 3 szimpatikus valamilyen szinten, de a második leányzó a befutó nálam. Bár ha tippelnem kellene mind3 an 15-16 évesek lehettek még. Ha tévedek ,bocs.

2015. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Nálam tovabbra is a második. Ez után a kép után megjobban tetszik.
2015. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Tévedés ne essék nem vagyok jóban eggyikkel sem csak mindnek eltérő az ízlése..

Annyit tudok hogy az első nagyon csendes és kissé bizonytalan magában..meg csúnyácska is talán..

A második nekem is tetszik, csak többet képzel magáról mint ami, jo a határozottság. De ez már sok..

A harmadik túlzott gyönyörnek hiszi magát szóval nem tudom eldönteni melyik típusú csaj a nyerő?

2015. febr. 19. 20:42
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első a legszebb. A stílusával sem értem a problémát, most divat a vintage, egy csomóan járkálnak ilyen cuccokban, szerintem jó az a pulcsi. A második olyan semmilyen. Átlagos lány, túl sok pirosítóval a fején. A harmadik meg mint valami karikatúra. A mellei a nyakába, kár, hogy pár árnyalattal fehérebbek, mint a feje meg a nyaka. Ráadásul pont az a bazári nyaklánc a választó vonal a színek között, olyan, mintha egy műanyag babára rossz fejet raktak volna. Nagyon gáz. A haja lapos, az arca csúnya, a nézése flegma. Semmi vonzót nem látok rajta.

Összességében nem értem mi bajod az elsővel, én kifejezetten helyes arcúnak találom, a stílusa meg messze neki a legjobb, legalábbis a három lány közül egyedül neki sikerült normálisan kifesteni magát, a haja fazonja és színe is tetszik.

2015. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!