Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vélemények? Szerintem ha egy...

Vélemények? Szerintem ha egy csajnak tetszem élőben, akkor az mindegy hogy fb-n lesz rólam több 100 kép vagy sem. Ugy veszem észre hogy lassan már az fb fog véleményt mutatni a másikról.

Figyelt kérdés
Ha nincs bulis képed,vagy megjelölve szórakozóhelyeken,társaságban,le vagy irva,mert ahogy tapasztalom a csajoknak igy lejön az hogy egy unalmas pasiról van szó.Azért mert valaki nem rak fel magáról sok 100 képet,hogy hol van,kikkel,mit csinál,már le van irva.Ezt nem értem.
2014. jan. 5. 04:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint akkor én is "le vagyok írva", de tudod mit? Büszke vagyok rá!
2014. jan. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, lány vagyok, és taszít ha azt látom hogy szinte csak a bulizásnak él, semmi egyediség...
2014. jan. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanezen filozofálgattam, mert nekem is csak elég trágya képek jutottak fel... :D Szerintem, ha ismer téged személyesen akkor a Facebook profilod előnyösebb is, ha visszafogott! Fordított esetben, ha pl. FB.én próbálsz ismerkedni akkor bizony nem árt legalább egy friss jól sikerült profilkép (még akár csalhatsz is, mert vonzóbbnak tünteted fel magad).
2014. jan. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze facebookon megismert fiúval. Az olyan szánalmas hogy élőben nem tudunk ismerkedni, csak írkálni
2014. jan. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha egy csajnak az számít,hogy mi van rólad a f@.szbúkon,akkor az egy szellemi toprongy. Az ilyet kerűlni kell és olyat keresni,aki nem tükör előtt feszengve fényképezgeti magát. Talán még akad...
2014. jan. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De joo, ezeket a válaszokat olvasni... Rolam is csak 1 kép van FB-on, más pedig másodpercenként tölti fel a képeket... De nem tudom minek?
2014. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk lehet én már átestem a ló túloldalára. utoljára múlt év májusban cseréltem profilképet. Ehhez mérten a profilom többi részével se nagyon foglalkozom. Nagy ritkán teszek fel új képet.


De van olyan hölgy ismerősöm aki pár naponta profilképet cserél, kiírja mit főzött és merre jár, mindezt képekkel dokumentálva. Engem ez kissé zavar de ő tudja. De legalább valami érdekes dolgot posztolna, nem csupa selfiet.


Nekem is volt [és nekem fura],hogy kétszer is,hogy ismerkedős szakaszban a face profilommal voltak elfoglalva. miért nincsenek új képeim, miért nincs kint a kapcsolati állapotom. Egyszerűen azért,mert nem élem rajta az életemet -.-


23N

2014. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!