Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, tudnátok nekem segíteni,...

Fiúk, tudnátok nekem segíteni, ötleteket, tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Dióhéjban annyi, hogy van egy tőlem egy évvel idősebb fiú, akivel egy suliba járunk. És nekem nagyon bejön. De még nem beszélgettünk, és úgy érzem, ha ez továbbra is így marad, megőrülök nélküle. Szerintem bejövök neki, vagy van nála esélyem, egyszerűen nem az a bátor típus, aki minden lányhoz egyszerűen oda megy. Nekem is nehéz, bár én nem vagyok annyira félős, de ha a haverjai közelébe van, én is elbátortalanodok. Nem merek akkor oda menni hozzá, főleg úgy hogy a legjobb haverja is mostanában mindig engem néz. Van egy másik haverja is, vele nincs annyit, inkább reggelente szoktak beszélgetni. Ez a haverja rengetegszer rám néz egy nap, ilyen mérges szemekkel, pedig semmit sem tettem ellene. Beszólogat nekem és a barátnőmnek hogy milyen csúnyák vagyunk...stb. Ma nem engedett be minket az ebédlőbe, egyszerűen be akartunk menni és nem engedte, elénk állt. Akkor beszélgettem vele, és megfogtam a kezét, mind a kettőt, persze nem úgy ahogy a szerelmesek szokták. Egyébként mindenki mást be engedett, csak minket kettőnket nem. Mikor arrébb álltunk ő is eljött onnan, tehát csak minket akart megszívatni...vele amúgy olyan beszélő viszonyba vagyok, mivel ma is beszélgettünk, de tuti nem segítene ha a fiúról kérdeznék aki bejön nekem. Csak kicsúfolna biztos, és elmondaná neki hogy szeretem, amit már amúgy is tud.


Kérlek segítsetek! Aki szeretne írhat nyugodtan privit is, hátha kitalálunk valami jót :D


2015. febr. 17. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Aki piszkál, rugjad tökön!
2015. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 eves
2015. febr. 18. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen tetszel a neked tetsző fiú barátjának is, de vele szerintem sem lenne érdemes a haverjáról beszélgetni.

Szóval, amit tehetsz, hogy odamész a fiúhoz. Hidd el a fiúknak nagyon tud imponálni ha a lány kicsit közeledik (tudom, mert én is fiú vagyok), természetesen ne vidd túlzásba, az éppen az ellenkező hatást váltja ki. Tehát ha legközelebb meglátod, ne habozz, hanem indulj el és dumáljatok egy jót!

2015. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a haverjanak bejonnek....es a fiuval nem tudom mi lesz/legyen..
2015. febr. 20. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit, nem lesz semmi a dologból.
2015. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!