Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat, ötleteket várok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Poisonlady kérdése:

Tanácsokat, ötleteket várok, most hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Már tart egy ideje, hogy van kölcsönös érdeklődés köztünk, ezt meg is beszéltük, tisztázva előnyeit-hátrányait...hisz eléggé "közeli" a munkakapcsolat.Sokáig tartott mire választ kaptam voltaképpen se igent, se nemet.(Volt egy szájrapuszi részéről....ennél több nem)

Ennek következtében úgy tettem, mintha mi sem történt volna bejött. Ha nem tetszett neki a hozzáállásom jó párszor bunkó volt velem, pl.: nem tudott féltékennyé tenni.Viszont mesél magáról, ő is meghallgat, egyszer már meghívott enni,sms-k, telefon mondjuk azt, hogy apró jelek vannak továbbra is, de én nem akarok rámászni, mert sztem azzal pont az ellentetjét vívnám ki. Viszont neki lesz egy lehetősége, hogy ebből a közeli körből ő ki fog lépni (magasabb pozicióba, ha úgy alakul) erről mesélt is nekem, és aztszem ha sikerül neki bő 1 hónap múlva.

Amit észrevettem, hogy érdekli én mikor, mit csinálok, kivel :D ő meg pont fordítva.

És lehet hogy uralkodni szeretne fellettem, ezt hogyan küszöbölhetném ki??

Mindenesetre szeretném abban segítségeteket kérni, ha valaki volt hasonló szituációban adjon hasznos ötleteket, amivel célba érhetnék.


2011. márc. 9. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mert ha te fiatal ő pedig középkorú, házas akkor.....


Ha pedig fiatalok vagytok..de viszont egy fiatalember nem igen lép magasabb pozícióba ahhoz kell pár év gálya pláne ha magasan kvalifikált munkáról van szó

2011. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mindennévfoglalt? ***** válasza:

A nevedből adódóan nő vagy...

Egy férfi óvatos, ha munkahelyi kapcsolatról van szó. Azzal, hogy te nem reagáltál semmit a szájra-puszijára, nagyon elbizonytalanítottad.

A bunkózás sértődöttséget jelent, ami azt jelzi, hogy féltékeny, tehát szeret. Az, hogy minden lépésedről tudni szeretne nem biztos, hogy uralkodási vágya van (de nem kizárt), hanem csak fél, hogy elveszít, hiszen nem viszonoztad a puszit (se?)

Véleményem szerint valamilyen módon jelezd neki a nyitottságodat felé, egy érzéki arc simítással, vagy kínálj fel neki több lehetőséget, hogy megint megcsókoljon, és ha nem használja ki, szerintem akkor használd ki te, hiszen ez nem letámadás, és "csak" visszaadod azt, amit kaptál :)

De szerintem ne várd meg azt, hogy magasabb pozícióba lépjen, mert ha utána teszel lépéseket, azt már lehet félre értené!


28/F

2011. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen huszonévesek vagyunk.

A magasabb poziciót direkt így elirtam nem vezérigazgató lenne, áttennék egy másik területre.

A srác aggodalmait értem, és tisztában vagyok vele, hogy Kik azok, akik elég jóindulatúak...habár meglátásom szerint, ha nem munkahely lenne, úgyanúgy lennének, ilyen kedves emberek a környezetben,akiknek nem tetszene a dolog.

Azért némi hamis indokokkal már volt alkalmam közel kerülni hozzá, és hagyja is :).Azért nem simogattam meg, de remélem lesz rá alkalmam, azért néha igyekszem apróbb jeleket küldeni.

2011. márc. 13. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!