Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötleteket kérnék, és tanácsoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket kérnék, és tanácsokat!? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagyon jó barátom,akivel már több mint egy éve ismerjük egymást..A viszonyunk szoros,általában naponta beszélünk..Amikor megismertem,hát..Nekem rögtön megtetszett,de lány létemre,nem mondtam ezt nyilván...Aztán találkozgattunk itt ott,mégnem 2 hónapra rá megfogta a popóm egy bulin....Akkor ott levettem mindenki előtt a kezét, hisz fogalmam sem volt,hogy bejövök neki..Furcsa volt..Aztán kicsit később mikor újra találkoztunk beszélgettünk,és egyszer csak megpróbált megcsókolni...Én meg mint egy idióta elkaptam a fejem......Nem tudom miért, a mai napig bánom.....:( Na mindegy,öleléssel búcsúztunk el aznap este,mikor én elmentem haza...Viszont 2 nap múlva megtudtam hogy összejött egy csajjal....Ez egy kicsit szarul esett,de nem érdekelt,betudtam annak,én voltam a hülye......Viszont azóta is szoros a viszonyunk,mint barátok,de nagyon sokszor érzem azt,hogy nem érzi jól magát abban a kapcsolatban,és mikor beszélünk,mindig úgy érzem,hogy még mindig szeret,csak már nem meri bevallani... Nem tudom hogy lehetne ezt megoldani,szeretem őt,és ha visszamennénk,hagynám,hogy megcsókoljon..Egyébként 5 évvel idősebb és még nem vagyok 18..:( Ötletek visszahódításra?


2011. dec. 14. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

felejtsd el, túl idős hozzád és nője van. csak le akart vadászni.


amikor megfogta a popód, egy hatalmasat kellett volna neki lekeverni, ha nem érzed magad. k..nak...

2011. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lana95 válasza:
Szerint a kapcsolata a te pótlékod . Egyszerűen el kell mondanod neki őszintén , hogy megijedtél , de szereted . Mond azt is hogy csak akkor szakítson a barátnőjével ha ő is akarja , de itt én úgy látom akarja . Ennyi :D Szurkolok neked! csók 17/L
2011. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen könnyen összejött utánad egy másik csajra akkor lehet csak egy menetre kellettél volna neki :)
2011. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!