Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai fiuknak mik az elvárásai...

A mai fiuknak mik az elvárásai egy lánytól? mármint mi tetszik benne, mik azok a dolgok pl magasság hajszín testalkat, legfontosabb belső tulajdonságok? és honnan lehet tudni hogy tetszünk nektek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha biztosra akarod tudni akkor megkérdezed.
2015. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Külsőre ne legyél túl magas legyen nagy melléd és formás fenekedésének !

A belőtt meg ki tudja!

16L

2015. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A2-és vagyok többnyire barna vagy szőke haj jön be nekik
2015. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a legfontosabb a szem és az arc forma ..

felőlem lehet tőlem magasabb vagy alacsonyabb.. sötét barna haj az ideálom :) testalkat mindenképp vékony legyen.. nem érdekel nagyon a formás popsi .. kitett mell .. nem az határozza meg az életben ..belsőleg legyen szókimondó és határozott..

F/19

2015. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szép arc , szőke haj meg persze a belső
2015. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2: azért ez elég óriási általánosítás volt...lehet a te korosztályod, meg a páwa szarok erre buknak, de a normálisabb srácoknak inkább a belső számít...jó, legyen egy külső is hozzá, ne legyen ocsmány, de a belső is fontos
2015. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
5-ős lehet hogy igazad van de én csak a saját tapasztalataimbol mondom
2015. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
a 2-es jo helyesirasbol,na mindegy nem ez a lenyeg! nekem nincsenek igy kulonos elvarasaim,ranezek egy lanyra es az osszkepe vagy tetszik vagy nem,ez hulyeseg hogy pl hosszu szoke haj stb,valakinek jol all ,valakinek nem .
2015. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
legyen őszinte, okos, szeressen, általában jókedvű, legyen benne a poénokban és legyen természetes, az sokkal szebb mint bármilyen smink vagy festék.. én mindössze ennyit várok egy lánytól :)
2015. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Belső: legyen megértő, ne adja ki magát másnak, legyen hűséges kapcsolat tartó stb :)


Külső: én imádom ártatlan arcu (de csak annak tűnő) lányokat akik valójában nagyon vadóc mikor kettesben vagyunk,, nem baj ha nincs nagyobb melle mint a feje csak legyen, fenekének sem kell nagynak lennie csak legyen formás és legutoljára minden színű hajat imádom de amitől elolvadok az a tejföl szőke hosszú haj majdnem ugyan olyan színű bőrrel. A külsőt egy vonaton elém ült lányról mintáztam és szerintem ő is az az ártatlan fajta volt :D csak nem tudtam tartank a szemkontaktust mert bekönnyezett a szemem olyan szép volt :D

2015. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!