Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjen lánnyal a...

Hogyan ismerkedjen lánnyal a magamfajta, nem társasági lény? 18/f

Figyelt kérdés
Néha elgondolkodok rajta így 18 év elteltével, hogy még nem is nagyon beszéltem lánnyal, és talán később bánni fogom, hogy kimaradt az életemből ez és nem is igazán teszek érte, hogy legyen. Elhúzódok az emberektől, facebookon sem vagyok fent, mert eddig nem érdekelt semmilyen szociális dolog. Viszont néha álmodok róla, hogy épp egy barátnővel beszélgetek és jól esik átölelni. Nem tudom, mégis kipróbálnám egyszer, habár félek, nem tudnék rá megfelelően időt szánni, na meg nem vagyok egy kommunikatív egyén. Valószínűleg ő lenne, aki többet beszélne, csak akkor tudok, ha van közös téma. Viszont én nem szólok hozzá senkihez, azt sem tudom elképzelni, hogy kell odamenni egy lányhoz. EZ így veszve van?

#ismerkedés #nonszociál
2015. febr. 11. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb ugyanez vagyok, csak en lany vagyok.
2015. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban
2015. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De annyira hihetetlen,az én életem ellentettje vagy és ezt még felfogni is nehéz....még is miért vagy antiszoc ? Mitől félsz ?
2015. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem hívnám antiszoc-nak. Elég hülye megnevezés. Szerintem természetes, hogy egy idő után nem bízok az emberekben és inkább nem alakítok ki értelmetlen kapcsolatokat, mert tényleg nincs rá szükségem, félre ne értsd. Csak most elgondolkodtam a barátnős dolgon. Bár, nyilván így már "antiszoc"-nak számítok.
2015. febr. 11. 22:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem jobban lekötnek a saját dolgaim valahogy, mint mások.
2015. febr. 11. 22:39
 6/8 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én lassan 22 vagyok,és ugyanígy érzek.
2015. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg hasonló a sorsom. :D
2015. febr. 12. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Én is elmúltam már 18...

2015. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!