Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol és hogyan ismerkedjen az,...

Hol és hogyan ismerkedjen az, akinek a választott szakja, a munkája, és az érdeklődési körei is férfiasak, és emellett kicsit zárkózott?

Figyelt kérdés

A férfiasat ebben az esetben úgy értem, hogy a túlnyomó többség férfiakból áll a szakomon is, a munkahelyen is, és gyakorlatilag csak "pasis" dolgok érdekelnek. Ilyen hobbijaim vannak, tehát ezekhez kapcsolódóan elég kevés nővel kerülök egyáltalán kapcsolatba.


Netet ne írjátok, társkeresőket tapasztaltam, abból nem kérek, innen néha-néha összejön 1-2 randi, de ennyi. Továbbá kétlem, hogy az utcán való ismerkedés bárkinek bejönne.


2014. dec. 26. 19:08
 1/5 anonim válasza:
menj el bulizni :p
2014. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha férfiakkal vagy körbevéve akkor mi a probléma?

Egyébként tapasztalat, h a párod féltékeny lesz, erre vigyázz.

2014. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem lett volna egyértelmű, egyedülálló férfi vagyok.
2014. dec. 26. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:

A férfiakkal jól megtalálod a közös hangot? Ha igen, akkor menj el velük valahova, valószínűleg ők is csajoznak, legalábbis nem hiszem, hogy az összes hozzád közel álló férfi egyedülálló, mint te. Használd fel őket arra, hogy esetleg bevigyenek egy új társaságba, ahol nők is vannak, vagy bemutassanak egy nőnek.


19/L

2014. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnos a barátaim is többnyire csak erőlködnek, hozzám hasonlóan 1-2 kapcsolatot tudnak csak eddig felmutatni.
2014. dec. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!