Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Néhány férfit miért zavar,...

Néhány férfit miért zavar, hogy nem hagyom, hogy meghívjanak italra?

Figyelt kérdés
Ha néha elmegyek bulizni akkor mindig akad olyan aki meg akar hívni inni, de én nem szoktam hagyni, esetleg csak akkor ha nagyon jó barátok vagyunk, vagy nagyon tetszik a férfi, de akkor én is mindig meghívom őket.

2015. febr. 11. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, akinek jólesik, hogy meghívhat. Ezt lehet érezni szerintem, hogy elvár-e valamit, vagy tényleg csak szeretne "adni", és ezt azzal tudod viszonozni, hogy elfogadod.
2015. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért zavarja őket mert ez is csak egy elutasítás mint a bocs de van barátom vagy nem vagy az esetem meg ilyenek, rosszul esik nekik :)
2015. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kepzeld azt hogy aki nkd nagyon tetszik az nem hagyja sztem teged is azer zavarna :)
2015. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
engem nem zavar,szeretem ha kifizetődik,vagy vissza forog a pénzem.
2015. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt visszautasítás, másrészt: ezzel kedveskedni akartam neki, most találhatok ki valami újat.
2015. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!