Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most hogyan tovább?

Wolfa kérdése:

Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön,asszem szerelmes lettem belé és másra se tudok gondolni mint rá :/.

Próbáltam kedvesen közelíteni,de nem vált be(csak fb-n tudtam).

Csak nomálisan,nem nyomulósn tudjátok.

Mert még csak látásból ismerem...

Összeakartam vele jönni,de ha már egyértelmüen lekoppintott akkor mit tegyek??

Vagyis valami rekordgyorsan felkapja a vizet a semmin és akkor szia...

Nem tudom,h miért ilyen barátságtalan.

Pedig rendes lány(-nak tünik),nem plázap. meg ilyesmi...

Rólam annyit kell tudni,h nem vagyok az a bunkó nagymenö stílusu,hanem mindenkivel kedvesen/rendesen bánok(nem nyalok be ,csak emberszámba veszek mindenkit)...

Csúnya sem vagyok...

De a lényeg,h h a f-szomba vehetnék ennek véget???

Rohadtul elegem van,h nekem kell szevedni egy k-rva csaj miatt és nem tudok semmit se csinálni egész nap csak rajta gondolkodok!!1

NEM tudom megcsinálni a házit,nem mgy a tanulás,filmnézés,játék,zenehallgatás, semmi sem!!!

Járásra elég kis esély van,amilyen bunko volt/vagy megjött neki vagy f-sz tudja,de elég idegbajosan kezelt mindent...

Hogy vehetnék ennek véget??

Nem akarok érezni semmit/vagy igen,de ha csak ö is,csak valami legyen vagy ne legeyen!

szuper asszem holnap suliba,meg mondja,h ne irogassak rá,vagy hagyjam békén vagy á...egy kib. rejtély ez a csaj...

SEGÌTSETEK!!!



2015. febr. 10. 21:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen épp ez a baj,és kideríteni meg fogalmam sincs,h h kellene...

Szerintem az fb a baj.

Beszélgetünk már suliban is pár percet,és egyáltalán nem volt olyan,mint most fb-n...

Sokkal kedvesebb és egyáltalán nem zavarta,h beszélgetünk,még ő is hozta fel a témákat ugyanúgy!

EZÉRT NEM ÉRTEM!!!

Szóval?

2015. febr. 11. 15:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, eléggé furcsa a kis csaj..

Akkor hagyd a fészt, beszélj vele személyesen aztán ott kideríted.

Beszélgettek és rákérdezel, hogy: Fészen miért viszonyulsz hozzám másképp, mint itt?

2015. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ja csak elöbb dumáltunk személyesen,lehet azóta van rólam "más véleménye",bár mindenhogy fura,igaz,fogalmam sincs miért,és pont belé kelett esnem,áhh már csak ez hiányzott...

Inkább hozzá se szólok,majd valami csak történik,de szerintem úgy vett,h nyomulok és az nem etszett neki.

Akkor az sem baj,ha nem teszek semmit?

Már amióta van ez a plázap. bunko elképzelésem róla,mosztanra már nem vagyok úgy oda érte :).

Már kibírom ratyi szerelmes számok,képek nézegetése róla meg képzelgések nélkül is hála istennek :D.

Csak amikor meglátom visszajön minden egy pillanatra :(.

Komolyan ez a "vírus" még a legerösebbeket is megtöri...

2015. febr. 11. 22:57
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, bár tudom milyen amikor akarsz egy csajt, de nem lehet a tied.. Azóta már megtanultam lesz*rni, nem nagyon érdekel, megvonom a vállam és majd lesz más elég hamar, csak nyitott szemmel kell járni:)

Kezdj el beszélgetni más csajokkal, és hidd el az eszedbe se fog jutni:)

2015. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ja már kibírom,csak megpróbálom kerülni egész nap és kész...

Az a baj,h nincs más lány akivel tudnék rendesen beszélgetni,meg nem szépek...

Ő a legnormálisabb,de nem tudom miért ilyen,vagy volt.

De majd csak történik valami,én várok...


LÁNYOK:Ha egy srác elkezdene beszélgetni veletek és aztán fb-n,de utána hozzátok se szól,nem is köszönnek nektek(mert mondjuk "jeleztétek" neki),akkor ti feltételeznétek róla,h tetszhettek neki?

Vagy mit gondolnátok?

2015. febr. 12. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!