Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most hogyan tovább?

Wolfa kérdése:

Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön,asszem szerelmes lettem belé és másra se tudok gondolni mint rá :/.

Próbáltam kedvesen közelíteni,de nem vált be(csak fb-n tudtam).

Csak nomálisan,nem nyomulósn tudjátok.

Mert még csak látásból ismerem...

Összeakartam vele jönni,de ha már egyértelmüen lekoppintott akkor mit tegyek??

Vagyis valami rekordgyorsan felkapja a vizet a semmin és akkor szia...

Nem tudom,h miért ilyen barátságtalan.

Pedig rendes lány(-nak tünik),nem plázap. meg ilyesmi...

Rólam annyit kell tudni,h nem vagyok az a bunkó nagymenö stílusu,hanem mindenkivel kedvesen/rendesen bánok(nem nyalok be ,csak emberszámba veszek mindenkit)...

Csúnya sem vagyok...

De a lényeg,h h a f-szomba vehetnék ennek véget???

Rohadtul elegem van,h nekem kell szevedni egy k-rva csaj miatt és nem tudok semmit se csinálni egész nap csak rajta gondolkodok!!1

NEM tudom megcsinálni a házit,nem mgy a tanulás,filmnézés,játék,zenehallgatás, semmi sem!!!

Járásra elég kis esély van,amilyen bunko volt/vagy megjött neki vagy f-sz tudja,de elég idegbajosan kezelt mindent...

Hogy vehetnék ennek véget??

Nem akarok érezni semmit/vagy igen,de ha csak ö is,csak valami legyen vagy ne legeyen!

szuper asszem holnap suliba,meg mondja,h ne irogassak rá,vagy hagyjam békén vagy á...egy kib. rejtély ez a csaj...

SEGÌTSETEK!!!



2015. febr. 10. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hiányos az infó.

Mennyi idős vagy?

És esetleg a beszélgetést be tudnád privátba linkelni?:) úgy többet tudok segíteni.

2015. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekesen adta a tudtodra,hogy nem jössz be neki..Nem tudom,mennyire jó hír,hogy az ilyen látszatszerelmekből lesz még egy pár az életedben.Minél hamarabb keresel valaki mást,annál jobban jársz.Addig meg kapcsold ki magad valamivel...
2015. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

14-14.

A beszélgetés annyi,h szia-szia

próbáltam valami olyan dologról beszélni ami vele kapcsolatos és elkezdeni beszélgetni,de aztán mennie kelett edzésre.

Nem tudom,h igaz-e,de asszem sportol,de ott is felkapta a vizet mert kérdeztem a feladatot(matek) és "leordít" h ö sem érti...

Vagyis gondolom,mert a nevemet szólít és azután mondja,ami akar,az pedig nem éppen pozitív.

tényleg nem tom mihez kezdjek...

2015. febr. 10. 21:47
 4/15 A kérdező kommentje:

#2:

Hahahaha...

Igen elég érdekes,másokkal nem bunkó,vagyis nem tudom,h vlem az-e,csak tudjátok fb személytelen dolog,nem tudom a hangsúlyt kitaláli,max. tippelni,de az biztos,h nem pozitív...



amin pedig röhögtem,h bár csak ilyen könnyü lenne kikapsolóni,épp ezaz NEM MEGY!!

2015. febr. 10. 21:50
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha kell még infó,vagy vmit nem étetek,akk szoljatok.
2015. febr. 10. 21:52
 6/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Kérdezz rá, hogy mi baja van veled, fejtse ki bővebben.

Aztán ha ezt megválaszolta neked, akkor biggyeszd be ide.

2015. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Már gondoltam rá,de nem mertem :S...

De sztem suliba úgyis rákérdez,de ha nem akk mit tegyek?

Csak úgy suli után fb-re felmegyek és akkor:szia,mi a bajod velem???

De nincs semmi amivel el tudnám felejteni ezt a csajt?

Vagy nem is tudom mit akarok -.-

Mert vagy rende vagy bunko,vay csak velem és hát nagyon szivesen dumálnék vele,de amikor át vált bunkoba akk elkülöm a p-c-sába(fejben)...

Na akk próbáljam "megmenteni" vagy hagyjam annyiban?

Mert nagyon ködös,de sztem bevallok neki mindent,mert nem bírom ezt a ki-szott érzést,h lehet-e valami vagy nem,vagy nem tudom,h miért nem "könnyen jött,könnyen ment"...

Valahogy biztos el lehet mulasztani ezt a sz.rt,akk?


Ui.:Bocs tudom,h most ilyen vagyok,de nem szokásom,csak most mert van ez a dolog,és ki.szottul nem tudok gndolkodni,igazából swmmi más sem megy,csak h arra a k.r-va csajra gondoljak/vagy arra a gyönyörü rendes,kedvs lányra...

(mondtam fogalmam sincs melyik az "igazi" oldala...)

2015. febr. 10. 22:19
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki, mert hirtelen sok dolgok rázúdítasz az neki is sok lesz, főleg úgy, hogy még ő sem tudja biztosra mit akar.

Ne olyan durván kérdezd meg tőle, hanem finomabban.. meg csak akkor ha megint bunkó lesz.

Valahogy így: Valami baj van? esetleg velem van valami problémád? (aztán vagy azt mondja, hogy veled van, vagy azt, hogy mással, azután érdeklődj)

És velem mi a bajod? Fejtsd ki kérlek bővebben..

Ha mással van baja akkor pedig arról érdeklődsz.

2015. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Amúgy már lesz-rom,h mit mond rá,csak kiengedni akarom,úgy talán elmúlik,nem tudom,még nem próbáltam...

Amúgy már nem akarok ráírni,mert már zaklatásnak venné,meg én is...

Ha nem rám lenne mérges gondolom bocsánatot kért volna,nem??

Vagy ennyire zárkózott,vagy nagyon nem jöhetek be neki(fogalmam sincs miért..),nem tudom,de belzavarodtam...

Akkor?

2015. febr. 11. 06:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Az is meglehet, ahogy mondtad, hogy nem jössz be neki..

Sőt, szerintem az állhat a dolog mögött, ugyanis ha bejönnél neki akkor nem lenne ilyen.. bár más oka is lehet, nem feltétlen ez.

2015. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!