Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magyar fiú összejöhet török...

Magyar fiú összejöhet török lánnyal bonyodalmak nélkül?

Figyelt kérdés
Németországban élek és megismerkedtem egy aranyos török lánnyal.Elég sok ijesztő dolgot olvastam neten és haverom is azt tanácsolta, hogy ne próbálkozzak inkább a lánynál. 20 éves vagyok én is és a lány is.
2015. febr. 10. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Van egy lány ismerősöm, ő a magyar, a pasija meg török. A pasi bizalmatlan vele, gyakorlatilag nagy ívben szarik a fejére, iszik, és a haverjaival van.
2015. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
simán,nem mind fanatikus vallásos,főleg ha nem is úgy öltözik,de ha csadorból borítottad ki,lehet egy Ak-val fújnak a fülcimpádra.
2015. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább az apjával/bátyjával vigyáznék.
2015. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon sok mindentől függ, ott született-e már, mennyire vallásos stb. ha alkoholt iszik akkor nem biztos, hogy komolyan törődik a válással...
2015. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!