Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet török fiúkkal...

Hol lehet török fiúkkal ismerkedni? És milyenek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Kimész Németbe ott annyi van, mint égen a csillag.
2015. febr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért pont törökökel akarsz? Egyébként én részben török vagyok .
2015. febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
93%
török étteremben . sok van budapesten
2015. febr. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tudod, hogy milyenek, akkor miért akarsz velük ismerkedni? .... Én akkor akarnék ismerkedni, ha már tudom, hogy miről van szó.

De olyanok, mint bárki más: mert mindenki más, egyedi, egy emberből nem lehet megítélni egy egész kultúrát. Se kettőből. Se háromból.

2015. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az már elve baj, hogy te akarsz ismerkedni velük. Ha valamelyik török fiúnak bejönnél, arról már tudnál. Azt tudom, hogy nem szeretik, ha a csajok kotornak utánuk. :)
2015. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szia

1.Kerdes: szemelyesen szeretnel ısmerkednı vagy az ınterneten?

2. Mı a celod ezzel? Elhagynı a kesöbbıekban Magyarorszagot vagy csak a flörtöles.

3. Török ferfıak többsege ıszlam vallasu,es normalıs ıszlam ferfı nem ısmerkedık csak "ugy" hıpp-hopp...

4.De azert segıtek neked.Nem kell ehhez nagy tudomany csak a Facebook Csodakra kepes.kerlek szepen beırsz a keresöbe török fıu neveket: Serkan,tarkan,Ali,Cenker,Cenk,Ibrahim,Kadir,Ilker,Alper...es kı fog adnı neked egy csomo emberket bejelölöd öket öugyıs vısszajelölnek nekık lesznek majd ujabb ısmeröseık es ıgy szepen kıalakul pıllanatokon belül a kör. Onnantol kezdve majd ök rnak neked attol ne felj hogy nem.

De nagyon vıgyazz a neten ısmerked török ferfıak 99,9%-a csak a kalandot keresı nem a komoly tartos kapcsolatokat. Török ferjem van,

ınterneten ısmerkedtünk meg de egy hobby altal,kiköltöztem ıde de tudom amugy mı megy a neten sok magyar nö beleszerelmesedık török ferfıakba aztan szınte semmı nem lesz ezekböl a kapcsolatokbol a jövöben meg egy-ket kıutazas talan-tralan aztan bye bye kedvesem :) De ez mar egy masık törtenet lenne...

2015. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Kedves utolsó, most ezzel ráuszítottad a török férfiakra a kérdezőt, hogy véletlenszerűen írogasson török férfiaknak? Akit kiad a kereső? .... Ez normális dolog volt a részedről? .... ha a férjed lennék, én most vágnálak nyakon.
2015. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindegy :) Mostmár nem akarok ismerkedni velük. ://
2015. febr. 7. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Látom sokáig tartott :D
2015. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
73%
Nem uszıtottam ra senkıt senkıre,ha elolvastad volna amıt ırtam akkor latnad hogy leırtan szepen es konkretan hogy ıgy nem lehet tartosan ısmerkednı es ezekbölszınte semmı nem lesz. csak a kerdesere valaszoltam,amıt feltett amugy es melle leırtam a velemenyemet ıs. A neten valo flörtölgeteses ısmerkedes nem komoly dolog ezt mındenkı tudhatja plane nem a keletı ferfıak köreben,mert a könnyen jött nöket könnyüverükent ıs kezelık. A mondatod a most vagnalak nyakon különösen "ımponalo" volt te sem vagy a normalıs kategoriaba tartozo, vagy netalan agressziv vagy ahogy a magyar ferfıak többsege egyaltalan az,de ezt amugy ıs tudjuk! Ettöl meg jot alszom, a velemnyed olyba fontos szamomra mint pillangonak a pizza.
2015. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!