Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek bejönnek az...

Lányok, nektek bejönnek az indiai és török pasik? Akinek tapasztalata van, elsősorban olyan válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

A törökök annyira nem, amennyire tapasztaltam, kifejezetten igénytelenek, és arra vannak tanítva, hogy ott az anya kisfia az atyaúristen. Egyik barátnőmnek volt török pasija, és konkrétan ő "tanította meg", hogy naponta mosson fogat. Szintén másik török ismerősöm lakásán egy külön szoba volt, ahová a kutyája szart, de a szobát sose takarították. Egy harmadik pedig akárhányszor új ruhát vett, addig hordta, míg tiszta volt, majd kidobta és vett egy másikat. Emellett a nőkhöz való viszonyuk sem nagyon győzött meg arról, hogy hozzám valóak lennének.

Indiai pasim sem volt, viszont szexeltem már indiaival. Nem sok indiait ismerek, de egész normálisak. A fiúk. A lányok szerintem rohadt idegesítőek, legalábbis az angliaiak.

2014. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Törökökről nem tudok, de az indiai fiúk egy része normális :P nagyon közvetlenek, segítőkészek, de nem igazán tudják, mi az a magánélet (vagyis ritkán van az, hogy nem pofátlankodik valaki be a beszélgetésbe). Nyilván ez nem mindegyikükre igaz, de akit ismerek, nagyon édes, vicces srác :)
2015. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!