Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aszexuális lányok, ti hogy...

Aszexuális lányok, ti hogy álltok a párkereséshez? Szeretnétek fiú barátot? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Egyébként aszexuális fiú vagyok, aki vágyik egy társra, de kíváncsi lennék rá, hogy ti hogy vagytok ezzel. Ha lenne kedvetek leírni, hogy milyen kapcsolatra vágytok (értelemszerűen azon túl, hogy szexmentesre), annak nagyon örülnék.

2015. febr. 5. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én aszexuális nő vagyok, de leszbikus. Szerintem sok aszexuális hetero nő lehet, viszont szerintem egy csomóan közülük nem merik bevallani.


Milyen korosztályban keresel? Szerintem az idősebbek között több az aszexuális.

Te mennyi idős vagy?

2015. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Mint szintén aszexuális, szerinted erre mégis milyen válasz létezik? Ha valakit taszít a szex, undorodik tőle, vagy csak egyszerűen nem tart vonzónak semmit, számára a csók az egyetlen elfogadható (vagy még az sem), akkor mégis mi más marad? Jó beszélgetések, bújás, ölelkezés. Mi mást várhatna még bárki, mi létezik még? Havi 1x Disneyland?
2015. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyes: köszönöm szépen a választ, és én 36 vagyok. Miből gondolod, hogy az idősebbek közt több aszex akad? Gondolod, hogy a fiatalok még inkább próbálkoznak, mielőtt beismerik, hogy ilyenek, vagy miért lehet ez így?


Kettes: azt akarod mondani, hogy a szexuális preferenciákon kívül lényegében nincs semmi más a világon? Hogy két ember csak a keféléssel kapcsolatban támaszthat igényeket egymással szemben, és nem intellektuális, társas, szellemi, érzelmi, stb. síkon? Szomorú lenne...

2015. febr. 5. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
36 évesen még mindig nem tudsz olvasni?
2015. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Szex nélkül is lehet élni boldogságban,szeretetben.

Az a lényeg hogy megértség egymást egy párkapcsolatban,és nagyon nagyon fontos a szeretet,egymás iránti tisztelet.


Minden jót kívánok!

2015. febr. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig szerettem volna párkapcsolatot, de utána rájöttem, hogy nem annyira fontos a dolog. Egyrészről túl magasak az elvárásaim másokkal kapcsolatban, és most nem a külsőségekre gondolok, hanem a belső értékekre. Például alapból nem szeretem a konzervatív illetve bigott embereket, és sajnos ebben az országban az emberek nagy része ilyen. Nem tudnám elviselni, ha a párom például rasszista lenne. Vagy bármiféle előítélettel rendelkezne emberek vagy eszmék felé úgy, hogy igazából fogalma sincs a dolgokról. Számomra fontos a nyílt, liberális gondolkodásmód. Másrészről fontos, hogy legyen valamilyen közös érdeklődési körünk, vagy úgy egyáltalán el tudjunk beszélgetni egymással dolgokról. Ez sosem szokott bejönni. Úgyhogy igazából egy idő után rá kellett jöjjek, hogy igazából sokkal kényelmesebb így egyedül. :)
2015. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
58%
Mi az az aszexuális?
2015. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!