Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet itt találni aszexuális...

Lehet itt találni aszexuális lányt? 29/f

Figyelt kérdés

Nem undorodom a szextől, nincs semmi lelki vagy testi sérülésem sem. Csak nem kívánom annyira. Az önkielégítést időnként kívánom (tehát szerintem nem impotenciáról van szó), de a valódi szexet nem igazán.


Viszont nagyon vágyom szeretetre, szerelemre, ölelésre, csókra, simogatásra, érzelmekre.

Tehát olyan lánnyal szeretnék megismerni, aki nyitott lenne olyan párkapcsolatra, ami nincs szex, vagy csak néha-néha van legfeljebb.

Ideális az lenne, ha nem kívánná a szexet, de nem is undorodik tőle azért.


Tudom, fura ez egyeseknek (sokaknak), de kérem szépen TROLLOK NE ÍRJANAK !!!!!



2014. szept. 24. 23:35
 1/2 anonim válasza:

Az aszexualitás a nemi érdeklődés maradéktalan hiányát jelenti, az aszexuális ember elutasítja a testiséget.


Szia!

Szex nélkül is lehet boldogan élni,szeretetben,békességben nyugalomban.

Egy értelmes ember nem szokta a másikat bántani semmiféle másság miatt,elfogadja azt és úgy él hogy senkit se bántson meg és nem foglalkozik gonosz,irigy emberekkel.

De ehhez érettebbnek kell lenni valakinek!

Senki sem tökéletes!!!!

Minden jót kívánok!

2014. szept. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyetértek, kedves 1. kommentelő. Köszi szépen.

Írt nekem 2 ember, az egyik lány, a másik nem mondta meg a nemét és korát, de szerintem lány (csak tipp).

De valami "menta" volt a neve.

Szeretném neki üzenni itt, hogy véletlenül töröltem a levelét, a "válasz"-ra akartam kattintani, csak félrement :)

Megkaphatnám az üzit újra, hogy tudjak válaszolni?


Amúgy írhat bárki, aki koromhoz illő vagy fiatalabb lány, és nem kívánja a szexet (vagy csak picit kívánja), de párkapcsolatot keres.

2014. szept. 25. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!