Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bizonyos nők miért gondolják...

Bizonyos nők miért gondolják evidensnek, hogy csak a férfi küzdjön meg értük, míg ők csak várakozó álláspontra helyezkednek, és ritkán küzdenek meg a férfiért?

Figyelt kérdés
Semmi sem evidens. Semmi sem természetes a világban. Szerintem mindenkinek egyaránt meg kell harcolnia valakiért, valamiért, amit szeret(ne). Nem? :)
2015. febr. 4. 18:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Oké kedves női válaszolók, nyilván megértem bizonyos részét a mondandótoknak, és tudok azonosulni vele férfiként, de azért szerintem elég gáz az, hogy eleve sok esetben lövésetek sincs az adott férfi érzelmi intelligenciájáról, akivel ismerkedtek, mert a vágyaitok teljesen elvisznek a földről és képtelenek vagytok észrevenni, mekkora gyök kettőkért harcoltok. Meg sem érdemel titeket. Ti pedig emiatt észre sem veszitek azt, akivel teljesen harmonikus kapcsolatot tudnátok kialakítani, mert a gondjaitokkal el vagytok foglalva, hogy miért nem hív/keres/udvarol a pasi? Meg akarjátok változtatni őket, és bele akarjátok látni azokat a tulajdonságokat, amiket megálmodtatok egy ideális férfiben, de az adott pasi köszönőviszonyban sincs ezekkel. Ez az, ami durva. Hogy mindig rossz ajtón kopogtattok. Szerintem kell egy érzelmi intelligencia ahhoz, hogy eleve fel tudjátok mérni, kinél érdemes kopogtatni. És ez bizony sokatoknál nincs meg. Persze a gyökér férfiakat sem mentem fel ezzel. :)
2015. febr. 4. 19:14
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

#7: "Azért meg egyáltalán nem érdemes,aki a 3.alkalomra feladja."


Aztán meg sipákolsz, hogy nem tudod levakarni magadról a piócákat...

2015. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#10 Értem, mit szeretnél mondani és egyetértek. Azonban nem a kérdésre válaszoltál. A feministák döntő többsége éppen hogy a nemi szerepek ellen van. Nem a szerepek felcserélődését akarják, szimplán a nyomást akarják megszüntetni (például ne küldjék a nőket a konyhába, ne alázzanak férfiakat azért, mert nem értenek a műszaki dolgokhoz.)
2015. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

". Ez az, ami durva. Hogy mindig rossz ajtón kopogtattok. Szerintem kell egy érzelmi intelligencia ahhoz, hogy eleve fel tudjátok mérni, kinél érdemes kopogtatn"

Én senkit sem akartam megváltoztatni.


Akivel kapcsolatban voltam egy jó ideje, úgy igazából a kapcsolatot szerettem volna megmenteni azzal,hogy megértő vagyok sok esetben. ha valaki szerelmes, képes elnézni a hibákat a másiknak. Mondhatni én a kapcsolatért harcoltam,és persze azért akit szerettem. Amikor még az eleje teljesen jó ,és látom rajta,hogy ő is szeret,aztán megváltozik valami benne..ez nem olyan jó.De küzdeni kell. Én ilyen típus vagyok. Csak azért küzdök akivel már eleve kapcsolatban vagyok... De már kezdem feladni,hogy én általában senkinek sem vagyok olyan fontos, mint amennyire ők voltak nekem.

2015. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13# Egyet értek a feminizmus azon korrekt és tapintatos törekvéseivel amit el szeretne érni, kulturált módszerekkel és eszközökkel történő küzdés még szimpatikus is, semmi bajom nincs velük, azért említettem meg, hogy ne érezze a kérdező vagy a válaszokat olvasó válaszoló, h álláspontot foglalok akármelyik oldalon is, csak egyszerűen mind két félnek rendelkeznie kellene alapvető értékekkel ami nem a külső.


Viszont azon feminista megmozdulásokkal szögesen ellen érzek amelyek a férfi értéktelenségét, lealacsonyítását, hangoztatja és a nők felsőbbrendűségét prédikálja.

2015. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Ami egy, legrosszabb esetben kettő irányzat a tucatnyi közül. Márpedig ez a radikális (és talán, erősen talán, a konzervatív) vonal.
2015. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha én küzdök egy férfiért, az már régen rossz.

Jó kapcsolatom csak abból lett, ha a férfi képes volt hódítani, küzdeni, én pedig "támogattam" ebben: tehát kapott sok-sok biztatást, pozitív megerősítést.

Volt, hogy küzdöttem férfiért. Ez arról szólt, hogy ő a kisujját sem mozdította, csak elvárta, hogy én alkalmazkodjam mindenben őhozzá. Namost az ilyesmiből teljesen egyenlőtlen kapcsolat alakult ki, amiben én borzasztóan szenvedtem, ezért ki is léptem. Ez jobb?

Küzdjön csak a férfi, és ha nekem kedvemre való, akkor meg fogja kapni a biztatást! Nekem ez vált be.

2015. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!