Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bizonyos nők miért gondolják...

Bizonyos nők miért gondolják evidensnek, hogy csak a férfi küzdjön meg értük, míg ők csak várakozó álláspontra helyezkednek, és ritkán küzdenek meg a férfiért?

Figyelt kérdés
Semmi sem evidens. Semmi sem természetes a világban. Szerintem mindenkinek egyaránt meg kell harcolnia valakiért, valamiért, amit szeret(ne). Nem? :)
2015. febr. 4. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

De.


De sokan még a huszadik században élnek, kérdező. Virágzik a szexizmus, a rasszizmus, a homofóbia, a korrupció, a családon belüli erőszak, stb. Pont az ilyen hülye szokásokat ne tartanák meg a hülye emberek? Jajugyan, kis butus.

2015. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mert nok regi hagyomany hogy a ferfia az udvarlas hidd el van a nonek azon kivul is eleg baja :D
2015. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Mivel minden nőre jut legalább 10 udvarló, megtehetik, hogy passzívak lesznek. Ilyen ez a világ, köszönhetően az internetnek.


Régen azért volt más a helyzet, mert az átlag paraszt életében csak egyszer-kétszer hagyta el a falut, ahol lakott. Most meg az interneten bárkit megtalálhatsz.

2015. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Mert érzéketlenek.

Kb.2221...

Ekkor születik az utolsó férfi a földön.

Szerinted miért?

2015. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

#3 Jaj, de rossz. Szegény férfiak.

Várj, mégsem.

2015. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Egyet értek veled, és egy érzelmileg és szellemileg intelligens nő ezt be is látja, képes küzdeni vagy észre veszi ha küzdenek érte, felfogja és megérti, hogy ha dekoratív is a szépség nem elég, ahhoz h ő legyen a legjobb választás és egyéb képességekkel is rendelkezik amivel egy nőnek rendelkeznie kell, most tekintsünk el a feminista és begyepesedet hímsoviniszta nézőpontokról, pl. egy férfinak értenie kell a műszaki dolgokhoz és a nőnek is megvan a maga szerepe.


Sajnos a jelen fiatalság és ezen korosztályban lévő "kislányok" azt gondolják mert szépek ez öröké fog tartani és vígan boldogan szemezgethetnek a birka pasik között akik ismerkednének velük, és amiért van választás és választék addig őnekik nem kell se küzdeni és se értékkel bírni a szépségen kívül. ugyanakkor a szépség egy idő után elhalványul elmúlik ha adott max egy jó 10év utánna természetesen cserélve, egy boldogtalan kapcsolatban avagy együl maradnak.


Bocs a hosszú kifejtős válaszért f/24

2015. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az én szemszögemből annyi,hogy már belefáradtam abba,hogy mindig én küzdjek meg valakiért ,nőként, feleslegesen ráadásként. Úgyhogy most úgy döntöttem megvárom amíg a férfi harcol értem,ha már ilyen nem történt ezidáig az életemben.

Elővettem azt az énemet ,aki ha akarja megmássza azt a "hegyet" ha nem hát akkor nem. Akin látom,hogy küzdeni akar értem,azért én is fogok. Azért meg egyáltalán nem érdemes,aki a 3.alkalomra feladja...Nekem ez a véleményem erről.

2015. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6 Bocsánat, hogy pont ezt ragadom ki a szövegből, de... hogy az életbe feminista a nemi szerepeket (pl. egy férfinak értenie kell a műszaki dolgokhoz és a nőnek is megvan a maga szerepe.)? Mármint... az a csúnya, gonosz, mocskos feminizmus pont ez ellen szólal fel.
2015. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Nőként küzdöttem, de nem érdemes. Amelyik férfi megérzi, hogy sikere van, elkényelmesedik és onnastól semmit nem tesz, mert úgy érzi nyert ügye van, vagy bepánikol és ugyancsak nem tesz semmit. Amelyik meg eleve a kisujját nem mozdítja, annak nem fogok a földön mászni.
2015. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8# ez nem evidens, csak mondtam valamit a szerepek felcserélődhetnek pl. elképzelhető egy srác nem tud egy kereket lecserélni az autóján míg a nő egy turbót megszerel a konyhában... csak ahogy mindent itt, konkrét példa és élethelyzet nélkül "csak" erős általánosítás útján lehet megválaszolni... és azért írtam mert egy pasi nagy valószínűséggel ért egy relé, kicseréléséhez, én az egyenlőség híve vagyok, a női és férfi társadalmat sem tartom összefüggőnek sokan vagyunk sokfélék nem mnodom h egy nőnek a konyhában a helye, vagy egy férfinak a garázsba de mind ketten rendelkezzenek értékekkel mert az sem jó ha mindent a nő csinál és az sem ha mindent a férfi
2015. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!