Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek és urak, mely kifejezé...

Hölgyek és urak, mely kifejezések számítanak túlságosan tolakodónak, vagy nyálasnak a legközelebbi találkozás alkalmával, ha csak ritkán futok össze egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Adatok:

- találkozások gyakorisága: nagyjából havonta egyszer,

- találkozások időtartama: nagyjából 10-15 másodperc,

- találkozások hangulata: mindkét fél részéről folyamatos szemkontaktustartás, szemezés, mosolygás, el-elakadó szavak, kis zavartság.


Konkrétumok:

1. Szia, már nagyon hiányoltalak.

2. Szia, úgy vártam már, hogy megint összefussunk.

3. Mit gondolsz, szaporíthatnánk a találkozásainkat?

4. Mit szólnál hozzá, ha holnap elhívnálak a partra sétálni?

...


Az apró érintések, úgymint ujjak, csukló, alkar megérintése, ilyenkor mennyit számítanak? Vagy az már zaklatásnak minősül? Nincs túl nagy gyakorlatom abban, hogy mi számít ismerkedésnél még elfogadott rutinnak, és mi az, ami már tolakodó. Túlságosan nyálgép sem szeretnék lenni, mert azt már tudom, hogy csöpögni igencsak illúzióromboló...


Semmi más nem jut eszembe, tényleg semmi. Teljesen üres a fejem. Mi a francot mondjak neki?

- Ha elhívom kajálni, az már majdnem randi.

- Ha elhívom inni, azt hiszi, valami részeges kókler vagyok.

- Ha felhívom magamhoz, ááá, na neee, ezt inkább ne.

- Ha azt mondom, elmegyek érte, akkor úgy veszi, hogy ki akarom nyomozni a lakhelyét, túl nyomulós.

- Ha elhívom sétálni a partra, tuti azt feltételezi, hogy az eldugott erdős részen meg akarom erőszakolni.

- Ha megkínálom cukorral, rágóval, azt fogja hinni, hogy büdösnek gondolom a száját.

- Ha megérintem, egészen biztos, hogy valami nyomulós szatírnak fog hinni.


Habár tudom magamról, hogy megint úgy rágörcsölök, hogy el fogom cseszni az egészet a merevségemmel...


2015. jan. 13. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak igy viselkedj ahogy most... es nyert ügyed lesz. :D
2015. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrétumból:

3-ast módosítanám, mert a szaporítani igen csak megmosolyogná, bár lehet tetszene neki ez a szóhasználat. De én azt mondanám, hogy Volna kedved máskor is találkozni velem? Reakcióból leveszed máris, hogy érdekled-e, ha igen megkérdezi mikor és úgy mondod neki, hogy holnap, jövőhét stb.

Illetve a 4-es jó ötlet.


Mit mondjál neki:

Kajálás jó ötlet, nem biztos, hogy randinak veszi, lehet, hogy kedvességből. Függ a hangulattól meg a hozzáállásodtól.

Hát, piálni azt kihagynám én is egyelőre.

Felhívni nem.

Elmenni érte: Megkérdezed, hogy hol találkozzatok? Vagy esetleg nem-e bánná, ha elmennél érte, mert nagyon szívesen tennéd. Az én szememben ez nem nyomulás.

Nem fogja hinni, ha már többször is találkoztatok és ismer. Ha nem tetszik neki a hely, akkor van neki is szája és megmondja neked, hogy menjetek máshová.

Hát, akkor ne kínáld meg, ha így gondolod. :D De a cukorka szerintem belefér, ha te is eszel egyet.

Érints meg nyugodtan, ujjak, csukló, váll kedves érintések.

2015. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
EZT igy ilyen sorrendben xD mikvagyunk mi program? adatok be megoldas ki? :D
2015. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!