Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Hölgyek. Adott egy 25...

Lányok/Hölgyek. Adott egy 25 éves férfi, aki nagyon pénzes, de átlagos külsővel rendelkezik, összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy nem jön be, persze nem is egy hányadék. Anyagi helyzetetek javítása céljából összejönnétek vele? Van luxus ház, drága kocsi, stb? Persze, tudom a pénz nem számít. De ő ge*i gazdag és mindent megadna nektek.
2015. febr. 3. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
És te vagy ez a hímnemű ?
2015. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Fontos volt kiemelni, hogy nagyon pénzes...
2015. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Úgy gondolom, hogy amikor először meglátnám ezt a férfit, akkor a külsejét pillantanám meg elsőként (nem pedig azt, hogy mennyi pénze van). Ebből következik, hogy ha nem jön be külsőre, akkor eleve nem is kezdenék vele. :I
2015. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Bármilyen hihetetlen,csak a pénze miatt nekem nem kéne senki.

Én is ugyanúgy el tudok menni dolgozni ,mint egy férfi. Engem ne tartson el senki.

20L

2015. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1 Ha szeretnéd, lehetek én is :)

#2 Most itt a pénzen van a hangsúly, ezért igen, muszáj volt.

2015. febr. 3. 14:56
 6/18 anonim ***** válasza:
Sokaknál számít a pénz,úgyhogy lesz partnered,nem kell parázni :)
2015. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, lehet akármilyen gazdag, akkor sem kéne. Főleg ha külön hangsúlyozza is, hogy ő ge*i gazdag.
2015. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Legfeljebb dolgoznék neki.
2015. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Itt most vagy mindenki hazudik, vagy ide nem járnak csak olyan nők, akik soha nem mennének bele ilyenbe. Pedig 10/8 benne van és nem is akárhogy. Sőt sok egy kis fizetés emelésért is szétteszi a lábacskáit, akár családos anyák is. Persze szebben hangzik és jobban alszotok, ha jó kislánynak állítjátok be magatokat :)
2015. febr. 3. 15:09
 10/18 anonim ***** válasza:

#4 es vagyok,és komolyan is gondoltam amit írtam.

Nem bírnék olyan emberrel együtt lenni ,akit nem szeretek. Még csk olyanal sem,aki tetszik,de ennyi.

Nekem szeretnem kell az embert akivel vagyok,különben nem érzem jól magam a kapcsolatban.


Tehát csak a pénz miatt nem lennék együtt senkivel.

De amúgy osztom a veleményed hogy ritka az ilyen.

De kinek mi.

2015. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!