Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez már ribbanc, csak szédít...

Ez már ribbanc, csak szédít engem igaz? Folyton neki áll feljebb!

Figyelt kérdés

Szóval ismerkedek egy lánnyal folyton írja nekem húsi meg szívem kétszer találkoztunk. De mellettem van barátja, facebook 27 éves de ö azt mondja 16. Én megkedveltem a lányt és a barátja írkálja neki hogy szeretlek drágám meg szíveket. Én meg megírtam neki hogy mi akar ez lenni és ilyenkor besértődik és azt mondja megyek Szia Jó éjt!

Ezek szerint csak szívet engem igaz? Ribbanckodik? Kelleti magát?



#prostituált #érzés #kelleti magát
2015. febr. 1. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

most a csaj is van vagy 14 , kérdező is ? , és a csajnak van egy 27 éves palija ?


Dumcsizuk meg! irány Maunika show!

nem tom az egész történet gáz xD hagyd a fenébe a csajt töröld ki :D

2015. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De az a baj megszerettem. ö azt mondja 16 éves a srác.
2015. febr. 1. 22:57
 13/18 A kérdező kommentje:
Jó mindegy! Elegem van belőle hogy folyton szórakozik velem. Lesz ami lesz, mostmár nem félek! Élvezi hogy 2 vasat tart a tűzbe! Ha nem beszélünk többet így jártam. Utálom az ilyen hazug embereket!
2015. febr. 2. 00:12
 14/18 A kérdező kommentje:
Jó már megbeszéltük köszi a válaszokat!
2015. febr. 3. 11:00
 15/18 A kérdező kommentje:

Megmutattam neki a kérdést és még neki állt feljebb !

Most előbb mondta el hogy 2 hónapja van barátja.

2015. febr. 28. 17:14
 16/18 anonim válasza:
100%
"Ha valaki több vasat tart a tűzben, az lesz a vége, hogy az összes elég." Értsd a hasonlatot, te leszel az egyik vas, aki elég. És ez neked is fájni fog! De benned sem lehet több intelligencia, mint benne, ha még mindig nem törölted le, mert "megszeretted".
2015. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen megszerettem, ez a baj. Hát írtam neki ha nem szeret találkozunk élőbe és ott mondja meg a szemembe! Utoljára ott minden megbeszélek vele !
2015. febr. 28. 17:31
 18/18 A kérdező kommentje:
Szóval, azóta elmondta van barátja! És egy a gipsy letiltotta! Most a barátja mellet vele flörtöl! Fizikailag van barátja és vissza vette a wifis gipot flörtölni! ááá tényleg nem értek semmit! Azóta hatszor találkoztunk durváN! Kis szarkeverő ringyó! Szerintem csak arra jó hogy meg szoptassam meg ilyenek másra nem!
2015. ápr. 11. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!