Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton lemondja a randit?

Figyelt kérdés

kb. 2 hónapja megismerkedtem egy lánnyal a városban. Utána sokat beszéltünk online, elég sok közös pontunk volt és nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, így megbeszéltük, hogy személyesen is találkozhatnánk.

Ennek már 1 hónapja, egyszer találkoztunk nagy nehezen, ami elég jól sikerült. De előtte meg utána is banális kifogásokkal mondott már le találkát. Most megelégeltem, bár összeveszni nem akarok, de azért érdekelne ilyen helyzetben mit célszerű tenni, hogy azért észrevegye magát?



2015. jan. 25. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekled a csajt, csak havernak vagy neki jó ,vagy még annak se.
2015. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aladar12 ***** válasza:
most kezdd el azt, csinálni, hogy nem foglalkozol vele. egyszerűen nem akar megbántani azzal, hogy lemondja a randikat.
2015. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csúnyának tart, csak nincs annyi gerinc benne, hogy megmondja. Hanyagold, ebből nem lesz semmi!
2015. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyen lehet, hogy tényleg fontosak számára azok a dolgok ami miatt lemond téged. Ne problémázz annyit ezen, szeirntem még adj időt neki, talán csak fél.
2015. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!