Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác lemondja a randit...

Ha egy srác lemondja a randit azzal a szöveggel, hogy bedurrant a mandulája és lázas lett akkor álljak még vele szóba? :D

Figyelt kérdés
Amúgy egy társkereső oldalon kezdtünk el ismerkedni és 10 év van köztünk az én javamra..de én a kezdetektől mondtam neki, hogy ez szerintem sok. De ő erősködött, meg végül is folyton írt nekem, és szimpi lett, szóval hagytam magam rábeszélni a dologra..erre ma, amikor már készültem volna a találkára írt, hogy nem tud eljönni, mert lázasan fekszik otthon. Szerintetek megijedt? Először persze megsértődtem és nem is akartam vele többet beszélni, de ma megint írt..Végül is mit akar? Nekem ez az egész tök fura. :)

2015. jan. 3. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Még adhatsz neki egy esélyt,gondolom az idődből kitelik :)

Ha nem változik semmi akkor kuka :)

2015. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elsőre elhinném, beteg bárki lehet.

Ha meg gázos, következő talikor kiderül.

Korkülönbség szerintem nem sok, párom és köztem 20 év van.

2015. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem adj neki még egy esélyt, ha a következő találkozásra is kitalál valami indokot amiért nem jön el akkor felejtős. Lehet tényleg a korkülönbség ijesztette meg, bár ha szeretet/ szerelem van szerintem az nem számít kicsit sem :)
2015. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez az első ilyen alkalom volt. Szóval szerintem nyugodtan hihetsz neki. Viszont, ha sorozatosan talál kifogásokat, hogy ne találkozzatok, akkor... nos szerintem inkább hagyd! ;)
2015. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem mintha támogatója lennék a társkeresős ismerkedéseknek, de mi van ha tényleg tényleg lázasan fekszik otthon a mandulája miatt? Ha hajítanád a srácot, és kiderülne, hogy tényleg baj volt a mandulájával, nem bánnád egy kicsit sem, hogy elzavartad?

....

2015. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én az intenzívről is kigurulnék egy 10 évvel idősebb nőért :D de azért szerintem adj még neki egy esélyt :)
2015. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6:Én is ezt tenném, de nem egy 10 évvel idősebbért, hanem egy 5-6 évvel fiatalabbért.


24F

2015. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy ti kedves férfi válaszolók milyen szolidárisak vagytok ezzel a sráccal!! :) na jól van egye-fene, megvárom mi lesz..Hátha tényleg beteg volt..:) Csak elgondolkoztam rajta..mert olyan fura volt, hogy ő erőltette, aztán erre megbetegszik nekem épp most..hát nem tudom végül is mit gondoljak..:)
2015. jan. 3. 21:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Én lányként is adnék neki még egy esélyt:) Beteg tényleg bárki lehet, nem tehet róla. Ha megint írt, akkor biztos érdekled valamennyire.
2015. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az ismeretségi körömben két embernek fáj a torka,és én se vagyok valami jól


simán lehet beteg

2015. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!