Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác lemondja a randit...

Ha egy srác lemondja a randit azzal a szöveggel, hogy bedurrant a mandulája és lázas lett akkor álljak még vele szóba? :D

Figyelt kérdés
Amúgy egy társkereső oldalon kezdtünk el ismerkedni és 10 év van köztünk az én javamra..de én a kezdetektől mondtam neki, hogy ez szerintem sok. De ő erősködött, meg végül is folyton írt nekem, és szimpi lett, szóval hagytam magam rábeszélni a dologra..erre ma, amikor már készültem volna a találkára írt, hogy nem tud eljönni, mert lázasan fekszik otthon. Szerintetek megijedt? Először persze megsértődtem és nem is akartam vele többet beszélni, de ma megint írt..Végül is mit akar? Nekem ez az egész tök fura. :)

2015. jan. 3. 21:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát ma is beszélgettünk, de most nem hozta fel a találkozást, lehet fél, hogy azt mondom inkább nem. De nagyon aranyos, meg jól eldumálunk. Igazán nem tudom mit gondoljak..:)
2015. jan. 4. 13:52
 12/12 szamo77db ***** válasza:
A srácnak is jár a második esély...
2016. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!