Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti örültök a bókoknak?...

Lányok! Ti örültök a bókoknak? Milyen hatással van rátok?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal , eddig még nem igazán bókoltam neki ,de tetszik :)

2015. febr. 1. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ne legyen túl nyomulós az a bók. Dicsérd a szépségét vagy mondj neki valami szépet, de ne valami régi pocsék csajozós dumát! Ha egy lánynak bókolsz akkor az elpirul vagy ki hogy viseli van aki a ruháját/haját igazgatja. Bókoljál neki azt szeretik a lányok.

14/L

2015. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Te aztán jól vágod ezeket előző!83/F
2015. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szoktam neki örülni, csak mivel kicsit félős vagyok és nem tartom magam szépnek, ezért sokszor zavarba jövök és nem tudom, hogy reagáljak rájuk.
2015. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, mert nem tudok vele mit kezdeni, vagyis nem tudom mit kéne reagálnom rá. Amikor megdícsérnek, bennem annyi fogalmazódik meg, hogy oké. Semmi más.

Meg elhinni se tudom, hogy komolyan gondolja az illető és mindig azt hiszem, hogy csak hazudik, vagy az illem miatt mondja. Mondok fapofával egy köszit, aztán ennyivel el is van részemről intézve a dolog.

Jobban szeretem azt, ha beszólnak vagy kritizálnak mert erre vissza lehet szólni, aztán nevetünk rajta, vagy ha nagyon bántó volt a beszólás, akkor otthon elalvás előtt kisírom magam. :D

De ez minden egyes emberrel így van nálam, még lányoktól meg családtagoktól is rossz hallani, ha valami jót mondanak rólam.

2015. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát úgy tűnik, kivétel leszek, én szeretem a bókokat. Nem is értem, miért csinál sok lány problémát belőle, meg kell köszönni és kész :)

De azért jó érzés, egy visszaigazolás, hogy az ember tetszik a másiknak.

2015. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a barátomtól nagyon szeretem, másoktól nem (mert nem tudok hogy reagálni). Mondd azt, amit tényleg gondolsz, nem kell felkészülni rá, ahogy jön.
2015. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En nagyon szeretem ha bokolnak nekem:) egy kis pluszt ad az onbizalmamnak (ami nincs). Egy nagyon kis pici ,kedves szo hallatan, is fel tudok dobodni. Mondjuk mindig elpirulok, de mosolygok kozben:)
2015. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És Fb on bókolni ? nagyon szánalmas ? az a baj nem birok vele talizni :O
2015. febr. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!