Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfitársaim, gondoltatok már...

Férfitársaim, gondoltatok már olyanokon, hogy a jövőbéli párotokat épp ma este fogja meghegeszteni egy csődör alfahím, és később majd "beéri" veletek is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ívhegesztéssel?
2015. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

hát én ezért állnék össze hosszutávon csak olyan csajjal, aki velem vesztette el.


Amelyik csaj egyik farokról pattan a másikra és tudja, hogy mennyire könnyü neki jópasit találni, na abból nem kérnék, ha lehet. :(

2015. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

That's a bullshit.

Meeert... nem ez számí.t Lehet akármilyen ha agya, személyisége mint a seggem...

2015. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Én nem akarok olyan sorsa jutni, hogy majd beérje velem valaki. Ilyen dolgokon szomorkodni meg végképp nem szoktam. Ezért igyekszem fejleszteni a jellemem, karrierem, fizikumom, hogy majd én is egy olyan "alfahím" legyek.
2015. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én gondolkodtam már rajta, hogy a jövőbeli párom lehet hogy épp csajozik ma este. Tök idegesítő, de hülyeség is ezen gondolkodni..
2015. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát, itt a felfogással van a baj.

Egy csődör alfahím szerintem nem több semennyivel a normálisan viselkedő férfinál.

Ha a csődör IQ nuku, akkor a normális hapsira azt fogja mondani jackpot.

2015. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem pont nem érdekel milyen volt a múltja. A lényeg ha velem összejön utána ne "hegessze" senki más csak én.

Aki meg szűzlányt akar feleségnek az már most kezdje el az óvodában becserkészni a leendőbelijét, mert a 18 éves és a feletti lányok legalább 90%-a már nem szűz, a maradék 10-et meg már lefoglalták.

2015. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hegesztés a témába vág.

Sokszor találkoztam ezzel a kérdéssel, ezért inkább leírok pár általános tanácsot azoknak, akik bele szeretnének vágni tanulmányok nélkül az alkotásba.


Először is pár szó az ügyről! A hegesztéstől nem kell félni, valójában veszélytelenebb, mint egy sarokköszörű vagy egy láncfűrész, és még csak nem is olyan hangos! Hegeszteni könnyű, de jól hegeszteni nem az, szóval ha nincs gyakorlatunk, ne hegesszük olyat, ami bárki életét veszélyeztetni tudná!


Na de a lényeg, mit válasszunk!?


Legjobb ha végig gondoljuk, eddig mire lett volna igényünk vagy mi az amit tervezünk csinálni. Így eldönthetjük, milyen hegesztési fajtát válasszunk és főleg milyen teljesítményben.

2015. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fáj az élet?
2015. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Engem kissé zavarna, hogy a múltban milyen BMW-s, kigyúrt, szupermodellek fűrészelték, és most meg be kell érje velem. Azt hiszem, a #4-es válaszoló hozzászólása a legtökéletesebb, ami ide illik.
2015. jan. 31. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!