Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek rá írjak? Ti már...

Szerintetek rá írjak? Ti már jártatok így?

Figyelt kérdés

Szóval nyolcadikas vagyok, 14,5 éves lány és megtetszett egy 12-es 17 éves srác, aki a sulinkba jár.

Belestem, csak rá tudok gondolni, barátnője nincsen.De nem tudom hogy merjek e lépni-e meg nem.Nem merek egyenlőre, mert attól félek hogy visszautasít és az egész suli megfogja tudni, és akkor az nagyon gáz lenne.

Ti már jártatok így? Mit tehetnék?

Köszönöm a válaszokat! :)



2015. jan. 27. 20:50
 1/9 opened paradise ***** válasza:
Egy sima beszélgetésben még nincse semmi baj sem.
2015. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt megtudja az egész suli, ha hozzászólsz? Ez valami ügynökképző?
2015. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Írj rá, veszíteni valód nincsen. (tudom amúgy, könnyű azt mondani, mikor az ember fél a visszautasítástól...)

Mondjuk, egy 17 évesnek szerintem egy 14 éves lány túl fiatal, de egy próbát megér.

21l

2015. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mit írjak rá..és hogyan?
2015. jan. 27. 20:57
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Anyáék közt is három év van:)

2015. jan. 27. 20:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a srác kb 5 centivel nagyobb mint én :) <3
2015. jan. 27. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, anyudék közt is három év van. Köztem és a párom között meg 6. Csak mi meg a szüleid nem 14-17 arányban állunk. A ti esetetekben 2-3 év sokat számít, össze sem tudom hasonlítani a 14 éves énemet a 17 évessel, illetve a 17 évest sem a mostani, 20 éves fejemmel.
2015. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 14-17 arány szerintem még elfogadható. Én egyidős vagyok veled és rám is van hogy írnak 2évvel fiatalabb lányok. Szerintem teljesen természetes ha ráírsz, előszőr inkább kezdd a témát valami olyasmivel hogy láttad a suliba/suliba menet/esetleg egy pékségbe hasonlók valami olyan dologgal ami közös mert ahhoz mindketten tudtok hozzáfűzni, mindkettőtöknek van róla véleménye. A mizu, miujság-ot egyenlőre szerintem hanyagoljuk, az ráér később és legelsőre így túl egyértelmű lenne a szándékod. Ha viszont szépen lassan megszeretteted magad vele az szerintem sokkal jobb módszer, én is jobban szeretem. A lényeg hogy csak természetesen, mintha egy fiúbarátoddal beszélnél és ne izgulj :)

Remélem segítettem valamennyit:)

2015. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia igen:)Csak az a baj hogy szinte minden nap látom a suliba :(
2015. jan. 28. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!