Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan írjak rá?

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy csinos lány az iskolában de nem tudok róla semmit,nem ismerem sem a baráti körét szóval nem tudok milyen indokkal oda menni hozzá.Közösségi oldalon bejelöltem ismerősnek de nem tudok mit kezdeni vele,nem szokásom neten való ismerkedés mert szerintem gyerekes de most nem tudok mit tenni.Nem is idevalósi szóval még annyit se tudok tenni,hogy elhívom teázni vagy valami.Mivel indítsak,hogy utána suliba ne nézzen furcsán rám ? Persze nem akarok túl sablonos lenni szóval a "mizu" az nem opció.
2015. jan. 23. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

bármit is írsz, azt fogja hinni hogy tetszik neked.


ha bejössz neki nyert ügyed van.

2015. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kisregényt írsz, vagy akár egy verset (a neten!!), akkor is gázabb, mintha odamennél hozzá.
2015. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha írsz neki egy 'Szia-t' vissza fog köszönni. Kezdeményezz vele beszélgetést. Láttam, hogy ugyan abba a suliba járunk stb... ha minden ok akkor elvileg magától kellene jönnie a többi témának. :)
2015. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szofi:") válasza:
Menj oda egyik szünetbe hozzá és mondd neki h szia hogy is hivnak ? Elfelejtettem a neved bocs és akkor ez urán tuti jön a többi téma ha okos a csaj az a lényeg ne félj kezdeményezz nyugodtan sokkal jobban bejön az a lányoknak
2015. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat.Szerintem én is tetszem neki valamennyire mert szokott nézni néha.
2015. jan. 23. 19:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát mint kiderült van barátja,egy kicsit kellemetlen.Szerencse,hogy nem léptem oda hozzá...
2015. jan. 25. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!