Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SOS! Fent van az a lány, aki...

SOS! Fent van az a lány, aki tetszik nekem, mit írjak neki Facebookon?

Figyelt kérdés
Miről beszéljek vele? Az már unalmas, hogy "szia. hogy vagy. te? én is.". Mindig csak eddig jutok el.

2015. jan. 17. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Hobbi,kedvenc tantárgy,nyaralás bármi... eroltesd meg magad
2015. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát próbáld megkérdezni milyen eddig a hétvégéje, miket csinált, ha egy suliba jártok, akkor azt is felhozhatod témaként. Annyi mindenről lehet beszélni, próbálj meg kérdezgetni, de persze, ha látod, hogy flegmán válaszol vagy egy-egy szót ír vissza csak és nem kérdez vissza, akkor azt inkább hagyd. :)
2015. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezeket már megkérdeztem tőle...
2015. jan. 17. 15:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha a válaszai végére szmájlikat rak, azt jelenti, hogy tetszem neki?
2015. jan. 17. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szia, Mit csinálsz?"

ebbol jol ki lehet indulni, eljuthattok a hobbiaig onnan pedig a kedvenc dolgaiig

2015. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

attól,h smileyeket rak,az még úgymond nem jelzésértékű,h tetszel neki..


Egyébként én arra jöttem rá,h ha az elején döcögősen megy a beszélgetés neten,akkor aligha lesz jobb.

Nekem is ,ha ír egy ismeretlen srác, és érződik rajta,h nem csak a sablon kérdéseit teszi fel,akkor magától jön minden téma, én is sokat írok,ő is.

De van,mikor vki ismerkedni akar,és feltesz egy kérdést ,én válaszolok,és kb annyit ír vissza,h "értem" Ebből nekem az jön le,h vagy nincs véleménye,vagy ha van,akkor nem meri,esetleg nem is akarja megosztani velem..és akkor meg mi értelme a beszélgetésnek.


Így tanácsként annyit mondanék,h próbálj közvetlen lenni vele így neten is...ne a sablon szöveg érződjön,ha mond vmit,akkor arról kérdezhetsz tovább , vagy magaddtól írhatod,h erről jut eszedbe ,h vagy elmesélsz vmi sztorit a témához kapcsolódóan.

2015. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

kedves utolso, elarulod hogy te hany eves vagy?


amugy ja igaza van az alottem szolonak,

szia, hogy vagy, s utanna probalj valamit meselni, mi tortent veled, vagy epp arrol jut eszedbe egy sztori hogy te itt-ott voltal s ez tortent veled, miket szoktal csinalni, egy kis bokolas is mehet... stb stb

amugy en kiveletesen ruhellem a facebook ismerkedest, rairok parszor ha meg szimpatikus inkabb kihivom egy kavera, uditore es ott beszelgetek vele. mar ha elfogadja.

2015. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 vagyok , ha ennyire érdekelt :D
2015. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akármiről, tökmind1 hogy semmi értelme, csak szórakoztasd.


ha valakivel nem megy a beszélgetés nincs értelme folytatni.

2015. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!