Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti megmernétek szólítani...

Fiúk ti megmernétek szólítani egy ismeretlen lányt a buszon vagy az utcán ha megtetszene nektek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 20:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Idegenekkel nem ismerkedem.
2015. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
21-es válaszoló akkor kikkel ismerkedsz Ha idegenekkel nem?
2015. jan. 25. 21:02
 23/34 anonim ***** válasza:
59%

"16 éves beképzelt picsuska növendék azért jól kiosztott minket."


Valószínűbb lehet inkább, hogy egy kis kanos hülyegyerek! :)


Bár a lényegen nem változtat, hogy a nők egy része valami ajándéknak képzeli magát amit ki kellene "érdemelni".

2015. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

#23

Én lány/nő vagyok, de én se értem azokat a nőket, akik így gondolkodnak. Egyre inkább a nemi egyenlőség irányába halad a világ és ezt nem csak a férfiaknak, hanem a nőknek is fel kellene fogniuk szerintem.

2015. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Szóval mi ne legyünk válogatósak? Miért, ti mindenkihez odamentek az utcán akit megláttok? Nem ugye? Akkor nekünk mindenkinek aki odajön hozzánk a karjába kéne ugranunk? Ugye nem? ELvárjátok hogy ne legyünk könnyűvérűek, de válogatósak se, ne legyünk nagyon nehezenkaphatók, de adjunk jeleket. Végülis, ez mind reális elvárás.
2015. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
61%

10-es vagyok.

Nem tudom miért lenne hülye a felfogásom.

És még egy kedves komentelő írta, hogy mi se megyünk oda a fiúkhoz. Hát normális hogy nem megyünk oda! Nem a mi dolgunk.

És azért cikizni, mert 16 éves vagyok... attól még lehet, több élettapasztalatom van, mint neked, köcsög!

2015. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Azért hülye a felfogásod, mert láttatlanul sértegetsz és provokálsz másokat.


Egyébként ki mondta meg, mi a Ti dolgotok?

2015. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"10-es vagyok.

Nem tudom miért lenne hülye a felfogásom.

És még egy kedves komentelő írta, hogy mi se megyünk oda a fiúkhoz. Hát normális hogy nem megyünk oda! Nem a mi dolgunk.

És azért cikizni, mert 16 éves vagyok... attól még lehet, több élettapasztalatom van, mint neked, köcsög!"


Ezt aztán igen, igazi művelt kisgyerek vagy, így lehet komolyan venni téged! :D

Holnap iskola amúgy! És nem, nem kizárólag a férfi dolga, ezt csak bemagyaráztátok magatoknak, még az alkotmányba sincs beleírva, amúgy is esélyegyenlőség van kérem. :)

2015. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Mi a mi dolgunk? Az, hogy bíztassunk benneteket, küldjük felétek a jeleket.

Természetesen, ha szeretnéd, nyugodtan fordítsd meg a rendet, és kampányolj azért, hogy a lányok kezdeményezzenek. (ne csodálkozz, ha esetleg nem lesz könnyű dolgod) De mégis, a fiúk, akik egészséges mennyiségű önbizalommal rendelkeznek, örülnek hogy övéké a kezdeményezés joga, hiszen ez az ösztön, alapból belétek van kódolva.

Természetesen tévedhetek, és mondhatok hülyeségeket, és csupán a tapasztalataimat osztom meg veletek.

2015. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Esélyegyenlőség. Ugyan már. Ilyenkor bezzeg.. :)
2015. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!