Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti megmernétek szólítani...

Fiúk ti megmernétek szólítani egy ismeretlen lányt a buszon vagy az utcán ha megtetszene nektek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 20:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Én is simán megszólítok egy szimpatikus lányt, ha ő is annak tart. De nem sok értelme van egyre inkább azt kell, hogy mondjam, mert a nők többsége utcán nem ismerkedik idegenekkel még akkor sem, ha amúgy szimpatikus vagy neki...
2015. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem vagy beszari 10-es, most azonnal átjössz és megkeféllek seggből-szájba.
2015. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha leszólítanának, de sajnos nem tömegközlekedek, és eljárni se járok sokat, szóval korlátozottak a lehetőségeim (egyenlőre). Szóval ha nekem is szimpatikus az illető akkor nagyon örülnék neki:).
2015. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
69%
Nincs értelme megszólítani egy lányt sem, mert leráznak az esetek 95%-ában!
2015. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

#10-es

Már megbocsáss, de nem normális a felfogásod. Ha a lányok se mernek odamenni, akkor miért várnánk el ezt a fiúktól? Ráadásul pont az olyanok szokták kiröhögni őket és egy életre elvenni az önbizalmukat egy ilyen szituációban, akik úgy gondolják, hogy töketlenek, ha nem mernek odajönni hozzánk.

Én lány vagyok és nem mernék egy fiút se leszólítani az utcán vagy buszon vagy akárhol, és ez szerintem normális. Persze jobb lenne, ha bátrabb lennék, de nem így van, ezért elfogadom.

2015. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
64%

Persze, miért ne.

16 éves beképzelt picsuska növendék azért jól kiosztott minket.

2015. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
52%
Legyetek bátrak fiúk, máskülönben semmi nem fog összejönni. Nekünk lányoknak könnyebb, elvárt hogy ti tegyétek meg az első lépést, ha mégis inkább féltek az elutasítástól, miattunk ne aggódjatok, lesz aki nem fél. Mi sinen vagyunk.
2015. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. jan. 25. 20:47
 19/34 anonim ***** válasza:
17-es ti lányok meg ne legyetek ilyen válogatósak!
2015. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
19-es vannak azért kivételek is akik nem válogatnak (én). De azért egy srácnak legyen jó kisugárzása.
2015. jan. 25. 20:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!