Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell csókolózni? Még...

Hogyan kell csókolózni? Még nem volt barátnőm! Tényleg nem tudom hogy kell csinálni. Normális válaszokat várok! 26f

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 16:06
1 2
 1/12 Zsolt122 válasza:
Hidd el, ha fogsz akkor tudni fogod, legalábbis én tudtam az első csókomnál, ösztönösen és magától jön:) 19/F
2015. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy az ember 26 évesen esetleg ennyire tapasztalatlan... na de hogy életedben nem láttál még csókolózó párt (az utcán, filmekben, a szüleidet...)??
2015. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ezt nem tudni kel...jon magatol
2015. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Neked már nem nagyon lesz barátnőd :)


:(


És nem jön ösztönösen.

2015. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintem se lesz barátnőm!

De ha mégis?Akkor hogy kéne?Nem hiszem hogy jönne ösztönből!

2015. jan. 25. 16:10
 6/12 anonim válasza:
Miert kell bunkozni? Van aki keson ero tipus. Kesobb lesz baratnoje? Es akkor mi van? Tanacsot vart, nem bunko kommenteket
2015. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dorika18 válasza:
Ne aggódj, ez természetesen jön mindenkinek. De ha egy tanácsot elfogadsz tőlem, semmiképp ne mond a lanynak, hogy te most csokolozol először ugy is menni fog, ja es meg ami fontos nem kell egybol a nyelved nyújtani csak szepen a szajat csokolgasd es ugy is érezni fogod hogy mikor jon el a pillanat a nyelves részhez. 19\L
2015. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zsolt122 válasza:
Akkor emberfüggő én se tudtam régen elképzelni, hogy hogy kell aztán meg csak úgy jött a helyzet, lényeg, hogy legyél magabiztos utána úgy se mondja senki, hogy jó vagy rossz volt-e
2015. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6


26 évesen már baromi kicsi az esélye hogy lesz valaha is. Nagyon nagyon kell sietnie.


Kivéve persze ha a csaj mástól való gyerekeit is szeretné pesztrálgatni...

2015. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

26 évesen ha még nem csókolózott, egyhamar nem is fog! Ez az évek múlásával egyre rosszabb!...


Csak 1-2 gyerekes, otthagyott, jól kiélt,szét@t pics@at találhat érdekből!! Na az ilyeneknek kell egy ilyen fejőstehén, de nem ő hanaem a pénze...


Egy rendes normális, 22-24 éves jó kinézetű lány már az első 10 percben észreveszi, hogy kivel is áll szembe, egyszerűen nem néz fel rá, nem tekinti férfinak!!

Nemhogy még társnak egy életre!!!


Esetleg egy 90-110kg-os lánynak kellene, de ott is azért, mert nem kelendő ő sem a piacon!!


Ezek kemény szavak, de higyjétek el, ilyen kemény az élet is! Könyörtelen, felszínes dolgok jönnek ismerkedéskor először, a külső a fontos a nőknek, magas, kisportolt, jól öltözött krapekokra harapnak a nők ill. vadásznak!


Aki meg teszem azt, nem ilyen külsőleg, az a nőknél jóval kevesebb eséllyel indul!

2015. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!