Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az a korhatár ameddig fel...

Mi az a korhatár ameddig fel illetve le lehet menni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Arra godolok egy 20 éves fiú minum hány éves lánnyal ismerkedjen illetve maximum mennyire lehet idősebb az adott lány?


Én úgy saccolom, hogy minimum 16 évessel szabad és maximum 20 éves lehet. Ritka esetben lehet +1-2 év.


Mit gondoltok?



2015. jan. 25. 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nincs általános szabály, de jellemzően fiatal korban még 2-3 év korkülönbség is lehet rengeteg (például egy középiskolás lány és egy egyetemista v. dolgozó fiú életmódja teljesen más, és nem biztos, hogy össze lehet egyeztetni). Persze számít, hogy ki mennyire kompromisszumkész, mennyire tud alkalmazkodni...

Felnőtt korban már sokkal kevésbé számít a korkülönbség, inkább a kapcsolati tapasztalat... pl. ha valaki 30 évesen már túl van egy házasságon, a másiknak még komoly kapcsolata sem volt, akkor az egyébként azonos korúak is lehetnek fényévekre egymástól.

2015. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem +/- 3 év :)


gondolom 20 évesen még tanulsz, nem akarsz gyereket nem tudsz megadni az érzelmeken kívül semmit sem a másik félnek...


És ha +/- 3 év a korkülönbség akkor nem is kell... ha naivabb embert szeretnél akkor kezdj 16 évessel


Mondjuk én sem gondoltam volna h pár évvel fiatalabb sráccal szóba állok, kicsit más volt az életfelfogásunk, de szerintem ennek ellenére tök jól meg voltunk. :)

2015. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem számokban mérem, hanem mentalitásban. Azzal ismerkedj akivel megvan a közös hullámhossz. Ha idősebb akkor vele, ha fiatalabb akkor vele.

Jó persze ha egy nálad 20 évvel idősebb nővel taálod meg a hangot, az már bonyolítja a dolgot, mert neki lehet már van gyereke, egyáltalán az életben már máshol tart mint te, de ha ezt össze tudjátok hangolni ez sem tragédia. És ugyanez igaz a fiatal tini lányokra is. Nem valószínű, hogy egy 14-15 éves lánnyal fogsz életre szóló kapcsolatot kialakítani, mivel ő a következő 4-8 évben sokat fog változni formálódni, de az is lehet, hogy a változások nem a kapcsolatotok hátrányára válnak majd, de azért ez már bizonytalanná teszi a dolgot.

Minden esetre olyat válassz akivel jó érzed magad, és kellemesen tudod eltölteni az idődet. :)

2015. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!