Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne barátom? 17/L

Hogy lehetne barátom? 17/L

Figyelt kérdés
Nem járok el szórakozni,elég zárkózott vagyok,de ha megbízok valakibem sokat tudok beszélni.Elég magányosnak érzem magam,pedig barátaim is vannak.Szerintem egy tök normális,átlagos lány vagyok.

2015. jan. 24. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a külső számít semmi más...
2015. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogjál egyet.


[link]

2015. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Társkereső? :) Egyik korombeli(17) csajnak sikerült párt találnia.. lassan 1 éve együtt vannak :) Én is megpróbáltam, bár nekem nem igazán tetszett az egész weboldal(badoo).
2015. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Felteszel egy kérdést, itt GYIK-on, kiírod a korod, és hogy lány vagy, és pillanatok alatt ellepnek az üzenetek.
2015. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Milliószor kitárgyalt kérdés...

Személyre szabott tanácsot nem tudok adni és itt senki se, mert (mily meglepő) ismernem kéne az ízlésed, személyiséged stb, legfeljebb az elcsépelt közhelyes szarokat kaphatod meg, mint pl. "legyél nyitott", "legyél humoros", legyél kedves".

2015. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nem csak szórakozás közben lehet barátot találni. Kellene vmi hely, ahová rendszeresen eljársz, eljársz valakivel, de egyedül is lehet. Olyan hely, ahol hasonló korú fiatalok vannak és már csak beszélgetni kell. De ne úgy indulj neki, hogy rögtön fiút fogsz magadnak. Pl. helyi rendezvények, vmilyen sportolási lehetőség, stb. Itt is beszélgetsz, ott is, aztán csak találsz vkit, aki szintén keresni fogja a társaságod, nemcsak Te az övét. Csak elindulni nehéz. Ha jár ide-oda, hidd el, megszűnik a zárkózottságod! Fontos, hogy kiben bízol meg, de ne azt keresd rögtön, akiben megbízol és elsztorizod a fél életedet.
2015. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nah válogass a 8000000 privát üzenetböl... aztán mégegy ilyen kérdést se fogunk látni, 1 lány csak 1* panaszkodik a gyk-n mera következő percbe már ellepik a privátok...
2015. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:

Neten te is tudsz megismerni új embereket.

Amúgy sokan szeretik a nem bulizós,inkább otthon ülős lányokat.

2015. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :) :DD
2015. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Járj minél többet társaságba, főleg olyan helyekre ahol új arcokat ismerhetsz meg. Az sem árt ha facebookon sok ismerősöd van.

Ha gondolod akkor írj nekem üzenetet, ilyen témában szívesen beszélgetek bárkivel.


19/F

2015. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!