Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Többször is megvert a barátom,...

Többször is megvert a barátom, mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, de csak kicsivel több, mint fél éve agresszív lett. Már többször is megütött olyan csekélységekért, mert nem értem haza időben a munkahelyemről, vagy mert veszekedésnél kiálltam magamért, és erre feldühödött. A szexre is erőszakkal vesz rá... azt mondta, ha elhagyom, megöl, erre nagyon megijedtem. Félek tőle, mert bármire képes és van pár kapcsolata, tudom. A melóhelyemen viszont megismerkedtem egy sráccal két hónapja: nagyon kedves velem, mindig hozzám jött rendelni (pultos vagyok), és aztán hazafelé menet egyszer megcsókolt. Azóta egyszer lefeküdtünk és amikor csak tudunk, együtt vagyunk, bár a barátom véreres szemeit látva sokszor kiver a víz. A fiú csak annyit tud, hogy a barátommal megromlott a kapcsolatom, de akkor biztos, hogy bajba sodorná magát, ha azt is tudná, kezet emelt rám... szó volt róla, hogy el is költözhetnénk a fővárosba, mert ott lesz állása. Mit tegyek? Imádom ezt a srácot, a barátom viszont rettegésben tart.

24/L



2015. jan. 17. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Zsa rendorsegre feljelentest tenni
2015. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Kezdj el gyúrni, ha eddig nem tetted.
2015. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első adandó alkallomal otthagynám. Ez lenne az első lépés és a minimum. Annak idején egyszer történt velem ilyen, vége lett, azóta is könyörög az illető a megbocsájtásért én már nem fogok újra ugyanúgy a szemébe nézni.
2015. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ez nem kérdés.
2015. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, jelentsd fel ha bármit tenne. Van ez a távol tartási végzés nevű dolog. Jó cucc ám. Az új sráccal meg próbáld meg, ígéretesebbnek hangzik, mint ez a barom. Már rég el kellett volna hagynod.
2015. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy el kéne hagynom, de félek. Tudom, hogy sok helyre követ, a munkahelyemre is legtöbbször bekísér, ha nem dolgozik, haza is visz... méh a barátnőmmel kávéztunk egyszer, titokban ott is meglesett. Tudom, hogy nem véletlenül járt arra.
2015. jan. 17. 20:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Egyértelműen hagyd ott, meddig bírnád ki rettegésben mellette? Ilyen bu zi szar alakot aki egy nőt megüt, így fenyeget.. hát a ku.va annyát.
2015. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A melóhelyeden lévő srác esetleg segíthet. Még ha nem is szerelmes beléd vagy nem akar tőled semmit, akkor se hiszem, hogy elnézi azt, hogy egy nőt bántalmaznak. Ha úgy adödik beszélj vele.
2015. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló, mondhatni együtt vagyunk és már bőven szerelmet vallottunk egymásnak, csak nem járhatunk emiatt hivatalosan. Épp ezért nem merek szólni neki, mert betörné az arcát.
2015. jan. 17. 20:47
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és ez nem lenne baj, csak nem lenne jó, ha a hűvösre kerülne.
2015. jan. 17. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!