Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Többször is megvert a barátom,...

Többször is megvert a barátom, mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, de csak kicsivel több, mint fél éve agresszív lett. Már többször is megütött olyan csekélységekért, mert nem értem haza időben a munkahelyemről, vagy mert veszekedésnél kiálltam magamért, és erre feldühödött. A szexre is erőszakkal vesz rá... azt mondta, ha elhagyom, megöl, erre nagyon megijedtem. Félek tőle, mert bármire képes és van pár kapcsolata, tudom. A melóhelyemen viszont megismerkedtem egy sráccal két hónapja: nagyon kedves velem, mindig hozzám jött rendelni (pultos vagyok), és aztán hazafelé menet egyszer megcsókolt. Azóta egyszer lefeküdtünk és amikor csak tudunk, együtt vagyunk, bár a barátom véreres szemeit látva sokszor kiver a víz. A fiú csak annyit tud, hogy a barátommal megromlott a kapcsolatom, de akkor biztos, hogy bajba sodorná magát, ha azt is tudná, kezet emelt rám... szó volt róla, hogy el is költözhetnénk a fővárosba, mert ott lesz állása. Mit tegyek? Imádom ezt a srácot, a barátom viszont rettegésben tart.

24/L



2015. jan. 17. 20:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Menj a rendőrségre... Ez nem kérdés... A törvény védi a nőket!
2015. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen, igen hagyja ott... Nem fogjátok fel, hogy ezt ő is tudja?! Pont arról beszél, hogy nem meri otthagyni mert fél.


Kérdező, hagyd ott. :D

Költözzetek fel Bp-re egyik napról a másikra.

Tervezz el előre mindent és mikor bevisz a munkahelyedre kéredzkedj haza majd pakolj össze és utazz el, tiltsd le a számát, hogy sehogy ne tudjon elérni.

2015. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12: ez jó ötlet, bár bátorság kell hozzá. Köszi!
2015. jan. 17. 20:52
 14/17 DarkLantern ***** válasza:
Szólj a rendőrségnek, vagy faterodnak.
2015. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el valahogyan...

Távolságtartásit is kérj!

Változtass telefonszámot!

Mondd el a barátodnak (az igazinak) higy mi történik veled!

Költözzetek el úgy, hogy ne tudja meg, hova!

ID Investigation-ön van egy olyan műsor, aminek ez a címe: Zaklatás-mindig a nyomodban

Onnan nézz pár részt valahogy, ott megvan, mit tettek az áldozatok!

2015. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon rossz, ezért mindenképpen szólj valakinek, vagy legegyszerűbb a szakítasz vele...
2015. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%
Csalod a barátod?megértem h megver
2015. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!