Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők miért követik el ugyanaz...

A nők miért követik el ugyanazt hibát többször is?

Figyelt kérdés
Mindig összejönnek valami barommal, aztán meg sírnak, hogy milyen szemetek a férfiak. De legközelebb ugyanilyenekkel jönnek össze, és ez így megy újra és újra.
2015. jan. 6. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ne általánosíts:D Őket ne nőknek hívd hanem ostoba embereknek és máris megvan a válaszod is.
2015. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Nők!

Nem minden nő!!!


Nekem pont e miatt nem volt még barátom. Mert nem tudom az életem elképzelni egy bunkó barom álattal. És a normális fiúk pedig csak a barátjuknak tartanak.

2015. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
ez 1 jó kérdés én se tudom! kérdezz meg 10 nőstényt!
2015. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Csokit sem csak egy táblával esznek életükben, holott tudják, h megnő tőle a seggük.

Aki a barmokra nedvesedik, annak mindig olyan pasija lesz.

2015. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2/4 persze persze! 99% nő ilyen a bunkó flegma kell nektek ami kedves romantikus a barát parkoló
2015. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


És nem. Mert én komoly kapcsolatot szeretnék. És majd házasságot. És csak normális emberrel tudnám elképzelni sz életem.

De nem vagyok valami 10\10 es csaj így nincs sok esélyem.

2015. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:

#2-es, hány éves vagy ? Vagy te teszed fel a "Hol van egy normális pasi ?" kérdéseket ?

Am meg, ha feltűnt, nemcsak ebben nem tanulnak, nagyon kevés csajnak van visszacsatolása, h ha elcseszett valamit, akkor esetleg ő cseszte el. Inkább mondják rá a férfira, h bunkó barom, meg effélék. Ha meg az, azt bezony az első pillanattól lehetett tudni ;) Mi nem árulunk zsákbamacskát...

25/F

2015. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!