Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kérdezte a barátnőm, hogy a...

Kérdezte a barátnőm, hogy a ki szebb ő, vagy a barátnője Petra. Én őszintén megmondtam neki, hogy a barátnője. Erre haza zavart, vagyis a csajhoz, hogy menjek akkor hozzá. Csak nekem van ilyen agyhalott nőm?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 14:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tudod mi az igazság? Ez a kérdés a tipikus g*ci kérdés.

Ha igazat mondasz megbántod, ha nem hazudsz. Az elsővel nem teszel akkora rosszat mint a másodikkal.

Egyébként én még sose hallottam, hogy férfi megkérdezte volna a barátnőjét hogy: ki a jobb pasi én vagy Pali?

Egyébként én ilyen kérdést alapból nem tennék fel. Ezt nem nevezném annyira a te hibádnak. Mind a ketten ugyanolyan hibásak vagytok.

Ha te kérdezted volna meg hogy ki a jobb pasi: te vagy Brad Pitt sanszos hogy a 2.ra gondolt volna.

Mindenki tudja hogy tőle ki néz ki jobban. (vagy kinek van kevesebb hibája)

2015. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#20: Á, ezzel a típussal az a probléma, hogy bárhogy adod elő magad, bármit mondasz, bármit teszel, mindig mindenben te leszel a hülye, a hibás, a szemét, a bunkó, a hazug, a kétszínű. Nem lehet őket meggyőzni semmiről, mennek a maguk hülye feje után, beképzelnek dolgokat, hallucinálnak, képzelegnek, full paranoia. Ismerek egy-két ilyen tagot: beteges szarkavarók, remek manipuláló érzékkel és meggyőző stílussal nyalják be magukat azoknál, akiknek egyszer már keresztbe tettek, de a lényeg, hogy legközelebb is kavarják majd a szart. :D
2015. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Óóóó ismerek én is kis hercegnőket, nem kell bemutatni őket XD

Egyébként igen, mindig igazuk van. Az empátiájuk csak kirakat, a másik álláspontjába képtelenek belegondolni valójában, és abszolúte nem kompromisszum képesek pitiáner dolgokban sem. Igazából egy bajuk van, az ego lvl 99. Azt elhagynák nem lenne kupi a fejükben és lehetne velük értelmesen beszélni.

Amúgy valóban nagyon okos a legtöbbje, elképesztően tudja csavarni a szavakat és a szituációkat, hogy magukat hozzák ki áldozatnak, a meg nem értett nőnek.

Ismerjük.

Ezekkel nem érdemes leállni vitázni. Meghúzod a vonalat, hogy ez az emberi minimum teljesíted, vagy sem? Ha nem, akkor ennyi. Egyébként érdemes őket jellem próbázni hamar elhasalnak rajta.

Nem kell tisztelni, nem is lehet, kár beléjük a szó nem hat. Hanyagolós, a "gáz", vagy "zűrös" kategória. Biztosan van olyan ifjú titán aki még nem ismeri a típust, és megeszi a trükkjeit :D

Amúgy figyeljük meg, hogy előbb utóbb mind szingli, vagy az lesz :D Valahogy sosem "menő" ez az ego hosszú távon ;) Majd megtanítja őket az élet. Vagy ha nem, hááát istenem. Sehol nincsen leírva, hogy mindenkinek boldognak kell lenni, csak az, hogy az lehet ha tud.

2015. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Nem kell hazudni. De azért ez igencsak fura, hogy mást


Na most, ha nekem van pasim, nem érdekel más, nem nézegetek mást, a haverjai nem érdekelnek, nekem ő a legszebb, mert szeretem.


Ha csak azért vele vagyok, mert kell egy biztos pont, akkor méregetek, megnézek mást, másokat is.


Igazából ez emberfüggő. Az én exem akkor is felfújta magát, ha a tv-ben egy pasira az mondtam, de helyes.


Ő is ezzel jött: "Akkor menj hozzá."


Mondjuk én őt már nem szerettem, csak a megszokás. Végül szakítottunk, mert nem bírtam tovább. (nem ezek miatt)

2015. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
*mást tartasz vonzóbbnak.
2015. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!