Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kérdezte a barátnőm, hogy a...

Kérdezte a barátnőm, hogy a ki szebb ő, vagy a barátnője Petra. Én őszintén megmondtam neki, hogy a barátnője. Erre haza zavart, vagyis a csajhoz, hogy menjek akkor hozzá. Csak nekem van ilyen agyhalott nőm?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 14:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Titkon remélte, hogy őt fogod szebbnek tartani, azért kérdezte. Mutasd már meg azt a Petrát :D
2015. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
75%
Mit vártál? Egyébként én lekevertem volna neki egyet. Egy kapcsolat az őszinteségről szól attól, hogy szebb a barátnője miért kéne vele lenned?
2015. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy örülne, hogy nem a külső miatt vagy csak vele...
2015. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
megérdemelted
2015. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Normális esetben ha az ember szerelmes a párjába, akkor igen is őt látja a legszebbnek (mindkét nem esetében). Ez nem jelent vakságot, csak azt, hogy nem tart senkit sem vonzóbbnak külsőleg. Tisztázni kéne a barátnőddel, milyen kapcsolat van közöttetek, tudja, hogy te nem vagy belé szerelmes?
2015. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
7%

Fura dolog is az őszinteség, nem?


Én is sokszor kerültem már ilyen sértődős helyzetbe. De leszarom, megkapja mindenki az igazat az arcába.

2015. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

A nők ilyenkor az igazságnak álcázott hazugságot várják.

Ők is tudják ki szebb náluk, de tőled azt várják hitesd el velük, hogy tévednek miközben tisztában vannak vele, hogy nem mondasz igazat, de ha jól adod elő akkor jobban érzik majd magukat.

2015. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Nővel nem szabad őszintének lenni, ha meg akarod tartani.
2015. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Azt kellett volna mondani, hogy téged szeretlek szivem viszont a barátnőd dekoratívabb. Szerintem így nincs gond. :D
2015. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nők.....
2015. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!